Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 206 1.1

1 800 EUR

Shitet nga: Saso 19 Maj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
206
Peugeot 1.1 60ks so 4 vrati, 2003
145.478km realni , 4 novi gumi, nov zaden trap,
Klima nema. Centralno , servo i cd. Servis na motor napraen ulje ,svecice, filter vazduh i filter polen.Registrirana vcera. Nema mana.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione