Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEUGEOT 207 1.6HDI 90ks FULL KAKO NOVO

2 999 EUR

3 599 EUR

Shitet nga: marjan 14 Qer 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
207
PEUGEOT 207 1.6HDI 90ks FULL OPREMA EXTRA SOCUVANO !!!
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!!!
BEZ ZAMENI!!!
cenata e fixna !!!!
BEZ ZAMENI
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione