Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 204 1.4 hdi neuvezuvano -07

0 EUR

Shitet nga: Peugeot 30 Pri 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
207
Prodavam peugeot 207 1.4 hdi so pominati 97000 km. Voziloto e neuvezeno i neudirano. Poseduva servisna kniska od prv do posleden km, so set zimski i set letni gumi.
Peugeot
077616434
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione