Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307 HDI so 6 brzini

2 900 EUR

Shitet nga: Katerina 05 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Se prodava Peugeot 307 karavan;
Servo;
Centralno;
km:230.000
Boja:temno sina
Kolata e registrirana do januari 2018, so elektronski prozori napred, ima 6 brzini i e klimautomatik;
Ima nov hladnjak,nov kumplug komplet i novi kocnici;
Leaflet
Në fillim