Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peugeot 307 2.0 HDI kako novo

3 500 EUR

Shitet nga: Daniel 01 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
307
Peugeot 307 2.0 hdi 2006g
Odlicno socuvano odrzuvano i servisirano
Kolata poseduva full opreme
Klimatronik (dvozonski )
Telefon
Cd sarzer 5 cedinja
Cd radio
Navigacija
Srs sistem
Abs sistem
Trak kontrol
Airbeg x10
Centralno
Alarm
Novi gumi zimski
Novi gumi letni
Vredi da se vidi...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione