Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane - 06

4 700 EUR

Shitet nga: Илбер 10 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Фул Опрема 1500 кубика 106 КС DCIS Купе
Илбер
072-313-998
Leaflet
Në fillim