Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane -99

2 000 EUR

Shitet nga: Bajram 08 Gush 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Renault Megane 1.9 dti 1999godina socuvan go prodavam ili zamenuvam so pomala kola itno
Leaflet
Në fillim