Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane 1.5 DCI

2 400 EUR

Shitet nga: Reno 17 Pri 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Se prodava reno megane so 1.5 DCI registriran do 14.07.2018 IMA 74 kW . IMA 4 letni I 4 zimski gumi broj za Kontakt : 071329910 cena
Leaflet
Në fillim