Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava VW Golf 4

1 400 EUR

Shitet nga: Ljupco Mojsov 08 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Se prodava WW Golf 4 1400 ccm benzin , godina na proizvodstvo 1999 . kolata e vo odlicna sostojba

cena 1400 evra

tel 076832149
Ljupco Mojsov
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione