Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 3 -97

0 MKD

Shitet nga: Нико 06 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
увезена од германија ,платено до регистрација...зачувана во одлична состојба.Цена по договор....Побрзајте
Нико
070773455
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione