Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw uvoz Germania -04

Shitet nga: Bujar 04 Mar 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golfot e uvozen od germania so full oprema platen carina do registracia e so servisna knishka ima praven kompleten servis.
Leaflet
Në fillim