Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW LUPO 1.0 50KS -01

2 499 EUR

Shitet nga: Egzon 07 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Lupo
Prodavam VW LUPO 2001god, 1.0 benzin, 5 brzini, 3 vrata, panorama(shipeda), ABS, sega servisiran, odlicna sostojba so originalni 120000km, zelen karton, registriran do 2017 vredi da se vidi.
Leaflet
Në fillim