Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Passat

6 400 EUR

Shitet nga: Blerim 19 Qer 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Mnogu socuvan passat so klima registriran redovno odrzuvan realni kilometri Za poveke informaci 070-873-282.
Leaflet
Në fillim