Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

se prodava PASSAT 1.6

10 800 EUR

Shitet nga: BRANKO 13 Maj 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
full oprema
registrirano do 12/2020 so zelen karton
zimski i letni novi gumi so bandazi
redovno servisiran
Leaflet
Në fillim