Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 19
Aixam , 4
Alfa Romeo , 51
Alpina , 4
Audi , 1303
BAIC , 1
Bentley , 3
BMW , 1269
Cadillac , 4
Chevrolet , 143
Chrysler , 1
Citroën , 447
Corvette , 2
Dacia , 45
Daihatsu , 3
DeTomaso , 1
Dodge , 5
Fiat , 289
Ford , 389
GMC , 3
Great Wall , 15
Honda , 43
Hyundai , 156
Infiniti , 2
Isuzu , 2
Jaguar , 34
Jeep , 71
Kia , 117
Lada , 20
Lancia , 9
Land Rover , 118
Lexus , 25
Lifan , 1
Maserati , 10
Maybach , 3
Mazda , 85
Mercedes-Benz , 1115
MG , 1
MINI , 71
Mitsubishi , 57
Nissan , 177
NSU , 1
Opel , 704
Peugeot , 506
Piaggio , 1
Porsche , 106
Renault , 390
Rover , 4
Seat , 335
Škoda , 268
Smart , 12
Ssangyong , 10
Subaru , 13
Suzuki , 46
Tata , 1
Tesla , 10
Toyota , 154
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 6
VW Volkswagen , 2138
Volvo , 100
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 8

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Pri 09:02
Линк
Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup

NISSAN QASHQAI J11 - 1.6 DCI – ОДЛИЧНО СОЧУВАНО ВОЗИЛО

15 290 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Pri 05:15
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Karposh

Passat B7

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:21
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

NISSAN QASHQAI 1.5DCI 110ks 2019g KAMERA

15 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 20:52 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW POLO FACELIFT 1.4 TDI BLUEMOTION 75ks TRENDLINE EU6 2015

7 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Polo 2016 1.0 MPI

7 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:59 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Manastir

AUDI A6 TDI ULTRA

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:56 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW 420d F36 Grancoupe M-packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:53
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Tetovë

BMW X5

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:51
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Tetovë

BMW X5

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:28
Линк
Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia SW 1.4-16v*Style*Full Oprema-13g.����

4 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:19 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prilep

BMW 530e

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:17 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 AUTOMATIK xDrive18d 2.0 11 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL MERIVA 1.3CDTI 70KW 2015 COSMO PAKET

6 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 19:16 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Butel

Најголем избор на LAND ROVER во ОМО

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:01 Vetura  ·  Hyundai  ·  i40  ·  Shkup

Hyndai i40-2013 1.6 Dizel Najfull- od Mk Salon kupena

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:52 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra J

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:46 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Butel

Peugeot 1.4 benzin

6 050 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:36 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

OPEL CORSA D PRV GAZDA 2014 1.2I 63KW

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:26 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Ka

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:53 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

BMW 118d

15 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Tetovë

Se Prodava Mercedes Benz X Class 350 Diesel V6 Turbo

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:41 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavadar  ·  Demir Kapi

Audi Q7 3.0 TDI

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:28 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kratovë

Audi A3 Sportback 1.5 TFSI

17 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Demir Hisar

Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:03 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Manastir

BMW 318d Facelift

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:01 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Saraj

Audi A5 30TDI Facelift

34 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:48 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

10 599 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:35
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Centar

MERCEDES-BENZ C-CLASSE COUPE 220CDI 170HP 9GTRONIC AMG Line

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:56 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Shkup

SKODA SUPERB 4X4 2.0 TDI 190 DSG 7G NAVI 2019G

23 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:55
Линк
Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kumanovë

Toyota Rav 4 Hybrid Bi Tone AWD

39 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 15:55 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA 2016 - AUTOMATIC

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:49 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Ilinden

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI AUTOMATIC PANORAMA LED 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ohër

Passat B7 kako nov, prva raka

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CORSA 1.3cdti-95ks COSMO-NAVIGACIJA ``162.604km``so SERVISNA

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:25
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 325D GT / M - Paket

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 Vetura  ·  Fiat  ·  500C  ·  Shtip

FIAT 500 c 1.2 8V

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

50 800 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:12 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Ilinden

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

14 300 EUR Намалена цена

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tetovë

Mercedes C200d 150Ps AMG FACELIFT - 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2011 GODINA *** 63KW-86KS***EURO 5****

5 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Karposh

VW PASSAT 2.0 TDI 190 KS. 4 MOTION

24 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:15 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Hunter  ·  Radovisht

UAZ Hunter Expedition + Tuning 2.7i LPG

19 949 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:55
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Mokka 97 000km 2014 vo odlicna sostojba

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:28 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 1.5 bluehdi 130 VIRTUAL DASHBOARD ✅

13 499 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Shkup

MERCEDES CLS 350 CDI 265KS AMG FULL OPREMA MATRIX NOVO -12 !

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW GOLF 7.5 FACELIFT 60.000KM NOVO NEUVEZENO PRV GAZDA -18 !

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES E200 CDI 2011, AVTOMATIK 7G

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:25
Линк
Vetura  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Shkup

Jeep Grand Cherokee Overland

19 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shtip

Volkswagen Passat 2.0 TDI Business 150 HP

24 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:05
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione