Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DOMIK IZDAVA LUKSUZEN STAN KAJ KATOLICKA

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 06 Mar 10:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Agencija Domik izdava 3 soben luksuzen stan vo Centar, Katolicka 90 m2 , nova zgrada, Cena 600 Evra - sifra 260082

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate/
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
DVOSOBEN NAMESTEN STAN  VO  PARK 400 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA VO TAFTALIDZE 1 200 ЕУР
2 SOBEN STAN VO KARPOS 3 KAJ CITY MALL 1 100 ЕУР
DOMIK 3 SOB NOV STAN VO TAFTALIDZE 52 000 ЕУР
Në fillim