Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA GARSONJERA VO KAPISTEC KAJ ZEBRA

10 000 MKD /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 23 Maj 13:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ID 257447- Agencija Domik izdava namestena garsonjera vo Kapistec kaj Zebra so povrsina od 30 m2, Cena 10.000 denari so vkluceni trosoci osven struja

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected]
www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Në fillim