Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva trosoben stan od 123m2 vo Crnice

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Атлас Недвижности 09 Shk 15:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Атлас Недвижности
Se izdava prazen stan Centar od 70m2 na 3/4 250 ЕУР
Dvosoben namesten od 47m2 City Tower Karpos 3 240 ЕУР
Nov Deloven prostor od 200m2 do Brikolaz Aerodrom 6 ЕУР
Barame stara zgrada za kupuvanje vo CENTAR 0 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se iznajmuva komplet namesten stan vo Crnice od 123m2 + 22m2 terasi. Stanot e vo mala zgrada so 3 stana. Se naoga na 2 kat . Ima 2 golemi spalni, pretsobje, 2 kupatila, utility prostorija, edna golema terasa so pogled na Skopje i ekstra golema dnevna so trpezarija i kujna kako i mala ostava.. Stanot e so pogled na site strani, ekstra svetol. Greenjeto e reseno so plafonski paneli i e na struja i dosta ekonomicno. Ima odlicna plafonska izolacija so dupli krov. Cenata na iznajmuvanjeto e 450 evra mesecno
shifra:6312
Telefon za kontakt: 078/222-133
078/222-112

Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Tregoje në hartë
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Stan vo gradba vo Vlae 47m2 prizemje dvosoben 47 000 ЕУР
Stan od 77m2 Skopje Sever trosoben na 9/12kat 46 000 ЕУР
Kancelarii vo Centar na ul Makedonija 360m2 0 МКД
Se izdava nov namesten dvosoben stan od 49m2 Micurin 16 500 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione