Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novogradba 39,49 i 59m2 Kisela Voda

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 22 Shk 09:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Stanovi vo novogradba:
39m2 so 1 spalna
49m2 so 1 spalna
59m2 so 2 spalni

Gotovi Oktomvri 2021god, vo blizina na Sampionce, odlicna gradba i raspored

info:076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione