Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AERODROM I TAF 1, NOVI PRAZNI STANOVI ZA KANCELARI

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PARTENON NEDVIZNOSTI 19 Maj 15:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
11174...PARTENON NEDVIZNOSTI IZDAVA DVA STANA NOVI NEVSELUVANI ZA KANCELARII

****AERODROM 50M2 NA 1KAT

****TAFTALIDZE 1 VO ZGRADATA NA NASTEL 62M2 NA 4KAT

POVEKE INFORMACII NA 071/257-405
PARTENON NEDVIZNOSTI
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Vizitoni faqen e biznesit tonë
dame gruev br.7, mezanin Tregoje në hartë
071257405
PARTENON NEDVIZNOSTI
071257405


WhatsApp:
071257405
Leaflet
PARTENON NEDVIZNOSTI
Hipodrom trosoben stan 80m2 na 2 kat 50 000 ЕУР
Centar blokovi gr. zid 135m2 renovirani kancelarii -
Taftalidze 1 Mlecen 72m2 trosoben na 6kat -
DUPLEKS STAN VO AERODROM 93m2 PLUS 20m2 TERASI 70 000 ЕУР
Në fillim