Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Nevseluvan stan vo Kisela Voda 69m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 25 Nën 14:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Prodavame nov nevseluvan stan vo Kisela Voda zavrsetokot na Dimo Hadzi Dimov so povrsina od 69m2 (64+5) po imoten list. Stanot e na 3ti kat, orientacija severo-zapad Vseliv -cena 850 evra/m2 so se vkluceno

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Visit our store page
"Aminta Treti" 65/1-2 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/333-336, 3110-566
Leaflet
Në fillim