Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN STAN 67M2 3 SOBEN AERODROM KRUZEN TEK

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Vittoria Real Estate Agency 14 Shk 14:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Vittoria Real Estate Agency
 PROMOTIVNO STAN 43M2  VO ELENA LUKA TOBAKO 2 40 000 ЕУР
UBAV STAN DVOSOBEN VO KISELA VODA KAJ RAMPA 1 050 ЕУР
ODLICNI STANOVI VO DEBAR MAALO 0 МКД
ODLICEN TROSOBEN STAN KAJ KATOLICKA CRKVA 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan 67m2 trosoben so dve oddelni spalni vo zgrada na Adora vo Aerodrom pozadi Tobako2 kaj kruzniot tek. Na 5/9 kata so dva lifta vo zgradata. Centralno parno. Dve kupatila kompletno opremeni. Parket bambus. Vednas vselliv.
Kontakt: 070 317-965

Cena 1050E/m2
Vittoria Real Estate Agency
070 317-965
Vittoria Real Estate Agency
ODLICNA GARSONJERA VO DEBAR MAALO 39 600 ЕУР
ODLICEN STAN 67M2 VO ZGRADATA NA ADORA TOBAKO 2 69 600 ЕУР
ODLICEN  68M2 TROSOBEN STAN VO CRNICE KAJ SIMPO 65 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR od 400m2 VO MAVROVKA 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione