Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 86m2 vo Aerodrom komletno renoviran

0 MKD

Shitet nga: Sonja 09 Mar 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Prodavam stan vo Star Aerodrom na ul. Vladimir Komarov, br.25, so prekrasna mestopolozba, dvoetazen 86m2 (60+26), plus 36m2 kompletno legalizirani za proshiruvanje na podkrovjeto. Stanot e kompletno renoviran. Se naogja na jugo-zapadna strana.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione