Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Shk 11:26
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

NOVOGRADBA, MODERNI STANOVI NA UL. KOZLE 177 / KOZLE 2 br.80

1 850 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:00
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Kumanovë

Stanovi nova gradba-Bul 3-ta MUB

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
21 Shk 17:28
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава комплетно опремен стан во Џевахир Кула Ц

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 10:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Duplex so rooftop na Vodno

270 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:57 Banesa  ·  Ohër

Prodavam apartman vo CENTAROT na Ohrid Pred katolicka crkva

2 200 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 07:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gostivar

Prodažba na placevi za visoka gradba A2

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:22 Banesa  ·  Gjevgjeli

Se Prodavaat Novi Stanovi vo Gevgelija

Numri i dhomave: 6
Dje 15:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Kamelija Stan vo gradba,nas.Biljanini izvori 46m2

1 400 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2
Dje 14:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

EKSKLUZIVNO NOV DVOSOBEN STAN SO DVOR VO CENTAR

1 750 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Centar

Numri i dhomave: 3
Dje 13:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Numri i dhomave: 3
Dje 13:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Aerodrom

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Numri i dhomave: 3
Dje 13:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo naselba Kisela Voda

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Kumanovë

Stanovi nova gradba-Bul 3-ta MUB

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 08:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

TROSOBEN STAN HROM 75 M2 SO CENTRALNO PARNO !!!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Shk 17:28
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава комплетно опремен стан во Џевахир Кула Ц

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Shk 14:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Dvosoben vo Karpos 4 (TC Antiko)

Numri i dhomave: 2
20 Shk 19:40 Banesa  ·  Kumanovë

Се продава стан до зелен пазар/ Shitet banesa afer tregut

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Shk 12:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stanovi vo Vodno Crnice Przino

Numri i dhomave: 3
19 Shk 23:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Shk 20:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Kamelija garsonjera 34m2,B.kompleks

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Shk 11:26 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

NOVOGRADBA, MODERNI STANOVI NA UL. KOZLE 177 / KOZLE 2 br.80

1 850 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Shk 18:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

4-soben stan vo Karpos 1

165 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
14 Shk 12:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Hrom PONOV stan so TRI SPALNI

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Shk 12:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan od 43m2 so terasa od 32m2 Centar Dolno Vodno

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Shk 11:04 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

DNEVNO IZDAVANJE NA EKSTRA LUKSUZNI APARTMANI

Numri i dhomave: 4
11 Shk 21:27 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

SE prodava Stan vo odlicna lokacija

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Shk 12:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Butel

Се продава стан во Скопје Север

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Shk 12:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан во Карпош 2

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Shk 10:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Trosoben stan od 87m2 vo Karpos 4

128 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
08 Shk 16:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Cento 39m2, 68m2 i 73m2 novi stanovi

Numri i dhomave: 3
08 Shk 13:00 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продажба на станови

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
08 Shk 09:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava nevseluvan stan 82m2 vo Vlae kaj Lukoil.

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Shk 15:58 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Gjorce Petrov.

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione