Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan Pedagoska 67m2 2 kat prekrasna lokacija

66 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dia-dom 18 Korr 11:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dia-dom
Kisela Voda 36m2 3 kat ubava lokacija 29 500 ЕУР
Stan vo Taftalidze 1 Mlecen 70m2 dve spalni 54 000 ЕУР
Univerzalna 42m2 so spalna odlicna lokacija 35 000 ЕУР
Stan 65m2 G.Petrov dve spalni 43 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Pedagoska-67m2-2 kat-preubava lokacija -odlicna gradba-zgradata e 95g. na gradba-so lift i parno-66 000e
Dia-dom
Агенција за недвижности „Диа Дом„ нуди широка понуда на станови, куќи и плацеви за продажба во Скопје. Контактирајте не на 078 285 155,078 285 252
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Londonska 19 Tregoje në hartë
078 285 155,078 285 252
Dia-dom
078417639
Dia-dom
Univerzalna stan 63m2 nov dve spalni 55 500 ЕУР
Kuka vo naselba G Petrov 2008g 130m2 Itno, 0 ЕУР
Stan 65m2 G.Petrov dve spalni 43 000 ЕУР
Karpos 4 Stan 53m2 so spalna 1 kat 46 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione