Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kisela Voda

37 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dom Lux 09 Shk 19:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dom Lux
Se izdava luksuzno namesten stan vo Centar 220 ЕУР
Luxury apartment for rent in Centar 450 ЕУР
Se izdava stan vo Karpos 1 od 51m2 230 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan vo K.Voda, pred SP Market, 41m2, prizemje, 37500 evra.
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Iznajmuvame deloven prostor vo Centar 350 ЕУР
Se izdavaat kancelarii vo Debar Maalo 550 ЕУР
Se izdava kompletno namesten stan vo Debar Maalo 280 ЕУР
Dvosoben stan od 48m2 vo Taftalidze 1 55 000 ЕУР
Në fillim