Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STANOVI VO TAFTALIDZE

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Vittoria Real Estate Agency 19 Qer 14:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Vittoria Real Estate Agency
Se izdava nova garsonjera 23m2 vo Micurin 170 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO KAPISTEC 0 МКД
SE PRODAVA ODLICEN TROSOBEN STAN 58m2 TOBAKO 2 1 050 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR 450 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodavaat stanovi so razlicni kvadraturi vo Taftalidze sproti Leptokarija. Vednas vsellivi.

Raspolozlivi kvadraturi:

62m2 na prvi kat so dve spalni;
79m2 na prvi kat so dve spalni;
85m2 na vtori kat so dve spalni;
88m2 na vtori kat so tri spalni;
101m2 na vtori kat so tri spalni;
113m2 na vtori kat so tri spalni;

Cena po dogovor
Vittoria Real Estate Agency
, 070 317-965
Vittoria Real Estate Agency
Stanovi od 50 53 i 62m2 vo Cosmos 0 МКД
ODLICEN STAN 66m2 DEBAR MAALO 0 МКД
GARSONJERI VO GJORCE 20m2 0 МКД
SE IZDAVA STAN 60m2  NAD KALA 450 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione