Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Elektronika

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 08:43
Линк
Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20  ·  Tetovë

Se prodava Samsung Galaxy S20 i Galaxy watch active2

16 000 MKD

17 Pri 09:56
Линк
Shitore Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Baterii i adapteri za laptop

1 599 MKD Намалена цена


Sot 10:48 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi Note 11 Pro  ·  Veles

Xiaomi Redmi Note 11 PRO 5G

9 000 MKD Намалена цена

Sot 10:36 Shitore Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Shkup  ·  Butel

SAMSUNG A32 KORISTEN STAKLO KAKO NOV TOP CENA

4 700 MKD

Sot 10:36 Shitore Telefona celular  ·  Друга марка  ·   ·  Shkup  ·  Butel

REDMI NOTE 11 PRO STAKLO KAKO NOV TOP CENA

7 500 MKD

Sot 10:16 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава таблет Lenovo Tab P11 Gen 2.

14 000 MKD Намалена цена

Sot 10:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23  ·  Shkup  ·  Centar

Samsung S23 128/8GB - Samo Aktiviran - 24 Meseci Garancija

449 EUR

Sot 09:47 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  32P  ·  Manastir

Телевизор Philips 32

100 EUR

Dje 22:04 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

Fotokopir-Printer-Skener

342 EUR Намалена цена

Dje 21:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава iPhone 13 Pro Max 128gb

650 EUR

Dje 21:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava iPhone 13 Pro Max 128gb

650 MKD

Dje 18:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Strumicë

Iphone 11

200 EUR

Dje 17:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·   ·  Shkup  ·  Kisella Voda

iPhone 11 Pro Max 64GB

250 EUR

Dje 16:12 Shitore Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup

APPLE WATCH 7

12 000 MKD

Dje 16:10 Shitore Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup

Sony Ps5 Disc

28 000 MKD

Dje 15:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Laptop Dell Inspiron 15 7000

650 EUR

Dje 15:33 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  DS  ·  Shkup  ·  Karposh

Nintendo 3DS (Komplet +2 orginalni igri)

6 000 MKD

Dje 15:33 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

NOV LAPTOP

Dje 15:32 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·   ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

se prodava nov kompjuter

4 500 MKD

Dje 15:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·   ·  Shkup  ·  Centar

Samsung Note 20 Ultra 256/8GB - Extra Socuvan - 3M.Garancija

349 EUR

Dje 15:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A40  ·  Shkup  ·  Centar

SAMSUNG GALAXY A40

Dje 15:32 Pajisje Audio  ·  MP3/4/5-player/CD  ·  Gostivar

Multimedija andorid navigacija

10 000 MKD

Dje 15:32
Линк
Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xs  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава IPhone XS, 64GB, во одлична состојба

9 500 MKD

Dje 15:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Se prodava iphone 8

5 000 MKD

Dje 15:31
Линк
Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Shkup  ·  Saraj

Gaming kompjuter

600 EUR

Dje 15:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Iphone 7 128gb

7 000 MKD

Dje 15:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A25  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Samsung A25 5G

13 200 MKD

Dje 15:28 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Kumanovë

PS3

250 EUR

Dje 14:56 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup  ·  Butel

Се продава PS4

150 EUR

Dje 14:29 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Bose QuietComfort® 45 Headphones (Слушалки)

13 103 MKD

Online
Dje 11:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

GAMİNG DESKTOP RYZEN 5 3400G 16GB RAM

320 EUR

Dje 02:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Veles

IPHONE X 64GB

8 000 MKD

Dje 02:55 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Shkup

IPHONE 15 NOV

740 MKD

Dje 02:55 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Shkup

IPHONE 15 NOV

740 MKD

Dje 02:55 Shitore Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Shkup

IPAD AIR 5 256 giga NOV

33 000 MKD

Dje 00:22 Telefona celular  ·  Huawei  ·   ·  Prilep

Se prodava mobilen

5 500 MKD

20 Pri 22:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava ASUS ROG GL553VE Gaming laptop malku koristen

43 000 MKD

20 Pri 20:48 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Tetovë

Ps4 Shitet- Продаваме

129 EUR

20 Pri 20:41 Telefona celular  ·  Друга марка  ·   ·  Shkup  ·  Centar

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB Onyx Gray

10 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione