Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба и купување на Електроника

Сѐ од Електроника се продава и купува на Пазар3.мк! Доколку продавате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!

Вчера 17:39
Линк
Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·   ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

iPhone 11 Pro Max 64GB

250 ЕУР


Вчера 22:04 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Fotokopir-Printer-Skener

342 ЕУР Намалена цена

Вчера 21:42 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava iPhone 13 Pro Max 128gb

650 МКД

Вчера 18:05 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Струмица

Iphone 11

200 ЕУР

Вчера 17:39 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·   ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

iPhone 11 Pro Max 64GB

250 ЕУР

Вчера 16:10 Претпријатие Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sony Ps5 Disc

28 000 МКД

Вчера 15:34 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Laptop Dell Inspiron 15 7000

650 ЕУР

Вчера 15:33 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Nintendo  ·  DS  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nintendo 3DS (Komplet +2 orginalni igri)

6 000 МКД

Вчера 15:33 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A33  ·  Охрид

(Moze I zamena za S9+ ili S10+) Galaxy A33 5G vo odlicna sos

9 000 МКД

Вчера 15:32 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Dell  ·   ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

se prodava nov kompjuter

4 500 МКД

Вчера 15:32 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·   ·  Скопjе  ·  Центар

Samsung Note 20 Ultra 256/8GB - Extra Socuvan - 3M.Garancija

349 ЕУР

Вчера 15:32 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A40  ·  Скопjе  ·  Центар

SAMSUNG GALAXY A40

Вчера 15:32 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Se prodava iphone 8

5 000 МКД

Вчера 15:31
Линк
Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Друга марка  ·  MSI  ·  Скопjе  ·  Сарај

saraj

600 ЕУР

Вчера 15:31 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Iphone 7 128gb

7 000 МКД

Вчера 15:28 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy A25  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Samsung A25 5G

13 200 МКД

Вчера 15:28 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS3  ·  Куманово

PS3

250 ЕУР

Вчера 14:56 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава PS4

150 ЕУР

Вчера 14:29 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Bose QuietComfort® 45 Headphones (Слушалки)

13 103 МКД

Вчера 02:55 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Велес

IPHONE X 64GB

8 000 МКД

Вчера 02:55 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 15 NOV

740 МКД

Вчера 02:55 Претпријатие Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPHONE 15 NOV

740 МКД

Вчера 02:55 Претпријатие Компјутери (Комплет)  ·  Таблети  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Скопjе  ·  Скопје

IPAD AIR 5 256 giga NOV

33 000 МКД

Вчера 00:22 Мобилни телефони  ·  Huawei  ·   ·  Прилеп

Se prodava mobilen

5 500 МКД

20 апр. 20:48 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Тетово

Ps4 Shitet- Продаваме

129 ЕУР

20 апр. 20:41 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·   ·  Скопjе  ·  Центар

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB Onyx Gray

10 000 МКД

20 апр. 17:31 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam IPhone 13 128GB bez kutija

450 ЕУР

Продажба и купување на сѐ од Електроника - Пазар3 огласи


Во категоријата "Електроника" се купуваат и продаваат Мобилни телефони, Компјутери (Комплет), Играчки Конзоли и додатоци, ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска, Делови за Компјутери и додатоци, Аудио опрема, Додатоци за Мобилни телефони, Филм и Музика, и Фиксна телефонија. Исто така се нудат и следниве услуги: Сервис за Компјутери, и Сервис за Мобилни телефони.Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации