Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Alfa Romeo Alfa 159

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 159 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 15:44 ,

Alfa 159

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 900 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 14:54 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 08:24 Shitorja ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 2007 AC Avto Alex Veles

3 980 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 14:12 , ,

Alfa Romeo 159 1.9 jtd 150ks neuvezuvana

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 18:53 , ,

Alfa Romeo 159 JTDm 2006/12 3800e

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:59 , ,

Alfa Romeo 159 JTDm

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:06 , ,

Alfa romeo 159 Jtdm 150ks

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 13:38 ,

Alfa Romeo 159 JTDm 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 15:53 Shitorja ,

ALFA ROMEO 1.9 JTDM

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 19:04 ,

ALFA ROMEO -06 159 jtdm 110kw 150hp

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 06:17 , ,

Prodavam Alfa Romeo 159

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Mar 11:31 ,

Alfa Romeo 159 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Mar 00:24 ,

Prodavam

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 15:04 , ,

Alfa Romeo 159 jtdm

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 21:05 , ,

Lepotica

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 22:28 Shitorja ,

ALFA ROMEO 159 1.9 JTD 2006god

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 18:24 , ,

Alfa Romeo 159 -08 2.4jtd multijet itno

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 12:23 ,

Alfa Romeo

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 10:56 ,

Alfa Romeo 159

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:32 , ,

Za kes ekstra cena

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 09:11 , ,

Alfa Romeo 1.9jtd 150ks

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 14:24 ,

Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 110kw

159 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 12:32 ,

Alfa Romeo 159

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:27 , ,

Se prodava

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 12:40 , ,

ALFA ROMEO 159 1.9JTDm

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 19:25 , ,

Alfa 159 1.9

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 19:13 , ,

Alfa romeo 159 1.9jtdm 150ks

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 14:27 , ,

Se prodava Alfa 159”

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 13:54 ,

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 12:14 ,

Alfa romeo 159

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 23:10 , ,

Se prodava Alfa romeo 159 nafta

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 14:45 , ,

Alfa 159

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Mar 10:48 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200 ks -06

4 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 10:28 , ,

Alfa Romeo 159 sportwagon

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:38 ,

Alfa Romeo 159 DELOVI

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 10:27 , ,

Alfa Romeo 159 1.9 jdt TI

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 19:14 ,

ALFA ROMEO -06 159 jtdm 110kw 150hp

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 21:09 , ,

Alfa Romeo jtdm

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 22:48 Shitorja ,

Alfa Romeo 159 1.9JTDm 6brzini UNIKAT - 09

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 11:36 , ,

Alfa Romeo 159

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 02:21 , ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 02:26 ,

Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Nën 10:41 ,

Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Nën 08:20 ,

Alfa Romeo 159 moze zamena

74 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 18:14 , ,

ALFA ROMEO 159 JTD -08

4 300 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 18:04 ,

Alfa Romeo

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 159 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione