Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

BMW , 7774
Audi , 160
Opel , 117
Peugeot , 83
Ford , 54
Renault , 54
Land Rover , 49
Seat , 44
Citroën , 39
MINI , 38
Fiat , 34
Toyota , 25
Nissan , 21
Alfa Romeo , 19
Mazda , 16
Škoda , 15
Hyundai , 13
Porsche , 12
Rover , 11
Kia , 6
Volvo , 6
Chevrolet , 5
Lancia , 4
Suzuki , 4
Jeep , 3
Ssangyong , 3
Honda , 2
Jaguar , 2
Acura , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Lada , 1
Lexus , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: bmw | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 13:30
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Butel

BMW X5 xDrive 30d Business AT

66 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
16 Pri 15:34
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Shkup  ·  Centar

BMW 325D GT / M - Paket

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:53
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava BMW 116d 2017 neuvezeno

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Dje 22:56 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gostivar

BMW X1 1.8 D X_DRIVE AVTOMATIK UVOZ OD SVAJACRIA EXTRA

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup

SAEM VO TOYOTA SKOPJE KORISTENI VOZILA OD LIZING 13-04 DO 20

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:41 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava BMW F30 Spot

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 20:56 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prilep

BMW X5

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:09 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW F10 520D | 2012 GOD

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:08 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X6 X-DRIVE 3.0D M-PAKET | 2017

60 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:58 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:48
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Koçan

BMW 5 E61 525D Touring

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:29 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

SE PRODAVA BMW 318D 2.0 143ks 2007g

6 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:28 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BMW 116D 2.0 116ks 2013

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:54 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Shkup  ·  Karposh

bmw 730d xdrive so full redizajn inter guma

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:52 Vetura  ·  BMW  ·  630  ·  Shkup  ·  Karposh

bmw 630 gt xdrive so full inter guma

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:30 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkup  ·  Butel

BMW X5 xDrive 30d Business AT

66 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Dje 13:25 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Shkup  ·  Karposh

Bmw 118 D 2005 REG CELA GODINA

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 12:46 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:45 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup

Otkupuvam avtomobil, Licno za sebe - Otkup na vozila , koli

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:12 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X3 3.0d xDrive AUTOMATIC FACELIFT 2014 EURO6

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:11 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW X3 F25 LCI 2.0d xDrive X-LINE FACELIFT 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:46 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Shkup  ·  Butel

BMW 530.F10 3.0d 245 Ps "8G-Menjac Automatik" 2011 Godina "T

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 10:46 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:24 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW X1 2.0d 190ks.X-Drive 2018g X-Line

21 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 09:58 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  418  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW 418d 8g AutoMilano

18 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:57 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 3008 ALLURE 2.0 BLUEHDI 150KS LED PANORAMA VIP AUTO

21 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:50 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW 318d 2.0d AutoMilano

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:25 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prilep

BMW 320 d , 2009 ,177hp, koza, full oprema

7 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:46 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 190 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:35 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:01 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 20:44
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Shkup  ·  Ilinden

BMW 520d X-Drive Automatic 2017 Godina

28 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 20:27 Vetura  ·  BMW  ·  420  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW 420 GRAN COUPE M PAKET AUTOMATIC XDRIVE 2016 GOD

22 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:32 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ohër

FORD KUGA 2.0 TDCI 140 KS EURO-5 UNIKAT NOV UVOZ- 12.MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 19:30 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup

MERCEDES B 180 CDI.FULL''BLUE EFFICIENCY''TOP.

9 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 18:10 Vetura  ·  BMW  ·  740  ·  Shkup

Se prodava BMW 740

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 17:27 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

AUDI Q2 BENZIN 1.5 TFSI BUSSINES MODEL KUPEN MK/21

19 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 17:23 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 320D 177ks XENON 6BRZINI *MOZNOST NA RATI* - 08

6 999 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:22 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Kriva Pallankë

BMW F20 116D 116KS XENON *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 17:20 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Kriva Pallankë

BMW 118D 143ks E87 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:19 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Kriva Pallankë

Bmw 120d e87 177ks navi xenon facelift moznost na rati - 08

5 650 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:19 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 320D 163ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

5 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 17:19 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Kriva Pallankë

BMW F20 116D AVTOMATIK *MOZNOST NA RATI* - 14

10 550 EUR Намалена цена

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:18 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW 320D 177ks NAVI/XENON/SHIBER REG+SERV - 2009

8 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:48 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Kriva Pallankë

BMW 318D 143ks E90 FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2010

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:46 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

7 999 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:44 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ohër

MERCEDES E 220 CDI W212 AVANTGARDE KOZA NAVI PDC- 12.MT Auto

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 15:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

BMW Bmw bmw Bmw Bmw Bmw bmw bmw Bmw BMW

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione