Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3169
Opel , 131
Audi , 108
BMW , 76
Peugeot , 67
Renault , 64
Ford , 49
Seat , 45
Citroën , 44
Fiat , 29
Alfa Romeo , 24
Toyota , 16
Nissan , 13
Škoda , 12
Mazda , 11
Hyundai , 10
Kia , 7
Volvo , 7
Honda , 4
Lancia , 4
Suzuki , 4
Chevrolet , 3
Daewoo , 3
Jeep , 2
Smart , 2
Yugo , 2
Bugatti , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
Rover , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Golf 4 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Shk 21:14
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup

SEAT ALTEA 1.9 TDI, STYLANCE, 2007, REGISTRIRANA+SERVISIRANA

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 21:15
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 11:11
Линк
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Vw Golf 7 1.4 Tsi Rline 90 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 4-1.9TDI CLIMA

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:31 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

4 990 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

8 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 4 1.6 74kw 97god. "AVTOCENTAR"

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:38 Vetura  ·  Shkup  ·  Centar

Otkup na avtomobili

Dje 10:37 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO R 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

4 290 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 23:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Strumicë

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI 77kW

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 11:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 23:19 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kriva Pallankë

VOLVO XC-60 2.0 D4 190 KS AWD INSCRIPTION AVTOMATIC VIP AUTO

38 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 22:42 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

FORD FIESTA 1.5 D 85 KS EURO-6dT NEW-MODEL 2020G VIP AUTO

10 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 21:14 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup

SEAT ALTEA 1.9 TDI, STYLANCE, 2007, REGISTRIRANA+SERVISIRANA

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 14:25 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 1.9 TDI, 77 KW, SPORTBACK, PERFEKTNO

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 06

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 09:30 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Shkup  ·  Butel

Jeep Wrangler 2.8 Diesel 2016

350 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 09:14 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Butel

Ford Fiesta 1.0 benzin 2015

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 19:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prilep

VW Golf 1.6 TDi 77 kW/ 105кс, 2011-год, Comfortline, КЛИМА

7 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 18:22 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Ohër

CHEVROLET CRUZE 2.0D 150 KS STYLANCE NOVA - 11..MT Auto

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Shk 18:12 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ohër

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 11:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Vw Golf 7 1.4 Tsi Rline 90 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Ohër

VW TIGUAN 2.0TDI 140KS 4MOTION NAVI XENON DVD- 08. MT Auto

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 13:50 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Kriva Pallankë

Seat Arona 1.6 TDI 95ks DSG avtomatik navi 2020 Vip Auto

16 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Shk 10:07 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Kriva Pallankë

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2020 Vip Auto

17 500 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Shk 10:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

golf 6 4 motion 2013 uvozeno ch

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:48 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Ohër

BMW 118 D 122ks koza nov uvoz 2007 MT Auto

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 12:47 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ohër

PEUGEOT 308 1.6 E-HDI 120 KS LED NAVI ALLURE - 16.MT Auto

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 12:47 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

SEAT LEON 1.6 TDI 110 KS STYLANCE 102000KM - 17.MT Auto

10 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Shk 12:43 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 12:41 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 12:39 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 12:37 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ohër

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 08.MT Auto

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 12:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ohër

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS COMFORT UNIKAT - 12..MT Auto

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 12:34 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 12:31 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ohër

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 12:27 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 12:26 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 3008 2.0bluehdi 150ks allure full kamera Vip Auto

20 600 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 12:15 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Ohër

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avantgarde koza 2006 MT Auto

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 12:09 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 12:06 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Ohër

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 12:06 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Ohër

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 12:05 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Ohër

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 12:04 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 12:02 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Ohër

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Shk 12:01 Auto sallon Vetura  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Ohër

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 12:00 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Ohër

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 11:59 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Ohër

Suzuki Swift 1.3 DDIS 75ks 120000km nova 2007 MT Auto

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Shk 16:12 Vetura  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kupuvam VW Golf 3,4,5,6 - Realni Ceni

11 Shk 12:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 4 1.9 TDI 66kw Reg. 98god. "AVTOCENTAR"

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 00:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Manastir

GOLF 6 2.0 TDI 110 KS OD GERMANIJA

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 4 во категорија Vetura | BMW | X3 | X-модели
  • golf 4 во категорија Makina
  • Golf 4 во категорија Vetura | Ford | Galaxy
  • Golf 4 во категорија Vetura | Hyundai | Coupe
  • golf 4 во категорија Vetura | Rover
  • Golf 4 во категорија Pjesë rezerve
  • golf 4 во категорија Vetura | BMW | 730 | 7-серии
  • golf 4 во категорија Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • Golf 4 во категорија Vetura | Ford | Escort
  • golf 4 во категорија Vetura | VW Volkswagen | Tiguan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione