Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Chevrolet Aveo

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Aveo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 19:07 ,

Chevrolet Aveo 1.2 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:13 , ,

Chevrolet Aveo 2009

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 09:51 Shitorja ,

CHEVROLET AVEO 2013

4 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Qer 08:57 Shitorja , ,

CHEVROLET AVEO 1.2 ,2009 GOD,NEUVEZUVANA

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 15:32 , ,

Chevrolet Aveo - Benzin / Plin - 2010god. - 200.xxx km.

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 09:49 , ,

Chevrolet Aveo 2006

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 20:24 , ,

Chevrolet Aveo

1 900 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 10:18 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin i plin 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 16:48 , ,

Chevrolet Aveo 2008

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 21:25 , ,

prodavam

4 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Mar 08:58 , ,

Chevrolet Aveo 2007 od prv sopstvenik

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 04:34 ,

ska prblem

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Jan 21:08 , ,

Se prodava/menuva chevrolet aveo 1.2

2 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 11:29 ,

Chevrolet Aveo 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Dhj 06:38 , ,

Chevrolet Aveo

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Dhj 15:25 , ,

Se prodava

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 12:28 , ,

Chevrolet Aveo -09

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 16:19 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

2 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Tet 15:27 ,

Chevrolet Aveo2009 god

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Sht 17:26 , ,

Se prodava

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Gush 20:32 Shitorja ,

Chevrolet Aveo 1.2 Бензин/Плин

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 22:56 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Gush 15:13 ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin i plin -12

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 19:23 ,

chevrolet

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Gush 18:51 ,

chevrolet

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Qer 11:45 ,

Chevrolet Aveo -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Qer 02:54 ,

Chevrolet aveo 1.2 so ful oprema atestplin

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Qer 01:54 , ,

Aveo vo odlicna sostojba

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 14:58 ,

Chevrolet Aveo -11

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Mar 17:54 ,

Chevrolet Aveo -06, evtino

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:37 ,

Chevrolet aveo

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 09:37 , ,

Chevrolet Aveo -09

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Shk 17:16 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Jan 07:23 , ,

Chevrolet Aveo -08

2 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 13:23 ,

Chevrolet Aveo -07 registrirano top cena

600 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 20:58 , ,

Chevrolet Aveo -08

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 08:51 , ,

Chevrolet Aveo

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 09:35 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 kupeno od Automakedonija

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 20:46 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 kupeno od Automakedonija

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 20:05 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 kupeno od Automakedonija

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 19:50 ,

Chevrolet Aveo -06 so atestiran plin

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 23:34 ,

Chevrolet Aveo -11

1 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 12:44 , ,

CHEVROLET AVEO 1.2 benzin plin so ates novo

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Mar 17:04 , ,

Chevrolet Aveo

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 19:15 , ,

Chevrolet Aveo

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Shk 21:32 ,

Chevrolet Aveo

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Shk 12:05 , ,

Chevrolet Aveo 1,2

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Shk 16:24 , ,

Chevrolet Aveo

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Dhj 11:32 , ,

Chevrolet Aveo

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chevrolet Aveo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione