Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Chevrolet

2500 , 2
Aveo , 196
Beretta , 1
Blazer , 1
Camaro , 11
Caprice , 1
Captiva , 142
Chevelle , 1
Chevy Van , 1
Cruze , 117
Epica , 12
Express , 1
Impala , 1
Kalos , 98
Lacetti , 25
Malibu , 1
Matiz , 79
Nubira , 10
Orlando , 17
Rezzo , 3
Spark , 188
Trax , 3
Venture , 1
Volt , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Chevrolet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:25
Линк
Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kavadar

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28
Линк
Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kavadar

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:26 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Shkup  ·  Ilinden

CHEVROLET CAPTIVA 2.2d 184hp 4x4 AUTOMATIC 2011 [7 СЕДИШТА]

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 18:42 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Ohër

Chevrolet captiva 2011g dizel kupeno mk 079 370 120

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kavadar

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kavadar

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:45 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Saraj

Chevy Matiz 0.8 2004 Benzin

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 14:32 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin/Plin 2011g

4 200 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 13:37 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkup  ·  Butel

Chevrolet Spark 1.0 -2012G. Neuvezen

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Pri 09:04 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup

Chevrolet aveo 1.2 so ful oprema atestplin fabrika

2 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 18:06 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Çair

Chevrolet Matiz 2005 0.8Benzin

1 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 15:16 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Chevrolet Cruze 1.8 LS + Benzin 104kw /141ks

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Pri 14:50
Линк
Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Продавам Шевролет Авео 2.25

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Pri 09:29 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ORLANDO 1.8 2013 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 10:10 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Chevrolet Spark 1.0 benzin plin fabricki Dirala Avtomobili

4 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Chevrolet Spark 1.0 benzin plin fabricki Dirala Avtomobili

4 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Pri 07:59
Линк
Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 17:59 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Chevrolet Orlando 2.0 cdti-MOBIL STEF

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 10:57 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Manastir

Chevrolet Spark -06

2 000 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 23:19 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Chevrolet Aveo 1.2 - 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 11:50 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Chevrolet Camaro 45 Anniversary Edition

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Pri 08:52 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ORLANDO 1.8 2013 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 14:57 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Kumanovë

Se prodava 1300

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Pri 04:16 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ORLANDO 1.8 2013 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 18:10 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Chevrolet Matiz 2004 година, во одлична состојба

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Pri 14:48 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Ohër

CHEVROLET CRUZE 2.0D 150 KS STYLANCE NOVA - 11..MT Auto

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 11:22 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Ohër

CHEVROLET AVEO 1.3 CDTI 75 KS 98000 KM - 14.MT Auto

5 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Pri 10:58 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Ohër

Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Pri 13:15 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Shkup  ·  Butel

Chevrolet Captiva

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 09:44 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Sopisht

Се продава Chevrolet Aveo

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 17:52 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Çair

Chevrolet matiz 2005

1 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 16:43 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Chevrolet Kalos

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 21:58 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Butel

Chevrolet Matiz 2006 atest plin

1 090 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 21:57 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Неувезуван Chevrolet cruze 1.6 83kw регистриран цела година

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 17:30 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Koçan

СЕ ПРОДАВА Шевролет Авео

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 17:59 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Manastir

Chevrolet Aveo 1.2 16v ODLICNO

3 100 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 23:52 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Shkup  ·  Butel

Chevrolet Cruze 1.8 TNG, 104kw/140ks

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 18:52 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CHEVROLET SPARK 800CC 2006

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Mar 16:25 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Spark Chevrolet 2006

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Mar 08:26 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Karposh

CHEVROLET.MATIZ.04.GOD.ATES.PLIN

1 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 21:31 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CHEVROLET CAPTIVA 2.2 CDTI 4x4 7sedista

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Shk 16:06 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Chevrolet Aveo 2009 god

3 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 22:39 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Chevrolet Spark 2007

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Shk 14:00 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Volt  ·  Shkup

Chevrolet Volt - Opel Ampera 34,000 KM

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 17:17 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Veles

Se Prodava Chevrolet Aveo 2006 godina

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 10:13 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Prilep

Се продава Chevrolet Cruze LS 2.0, 125hp во топ состојба!

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 16:29 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Tetovë  ·  Jagunoc

Се продава Chevrolet Matiz 2005 година

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Jan 14:14 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SEVROLET AVEO 1.2 BENZIN SO PLIN ATES 2010 GOD

30 Jan 14:12 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Prilep

Chevrolet Kalos - 2005 godina pali vozi

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 21:22 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

ПРОДАВАМ ШЕВРОЛЕТ АВЕО

600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Jan 10:26 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам Шевролет Матиз 2004 поволно

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Jan 21:41 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Butel

Chevrolet Aveo 1.2 TNG od prv sopstvenik

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Chevrolet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione