Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Chevrolet Aveo

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Chevrolet Aveo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 15:21 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Chevrolet Aveo 1.3cdi 2012god-Mobil Stef

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
17 фев. 15:57
Линк
Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Битола

Chevrolet Aveo 1.2 16v

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:46 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Охрид

CHEVROLET AVEO 1.3 CDTI 75 KS 98000 KM - 14.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
09 фев. 09:07 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Chevrolet Aveo 2009 god

3 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
26 јан. 21:30 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Aveo 1,2 2009g cena po dogovor

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
24 јан. 21:22 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

ПРОДАВАМ ШЕВРОЛЕТ АВЕО

600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
22 јан. 21:41 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Chevrolet Aveo 1.2 TNG od prv sopstvenik

3 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
15 јан. 04:11 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Chevrolet Aveo 2008

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
03 јан. 16:19 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava chevrolet aveo 2011

3 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 00:08 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Chevrolet Aveo (Шевролет Авео) 1.2 53 kw

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
30 септ. 17:50 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PRODAVAM CHERVOLET AVEO1.2 BENZIN PLIN

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
22 септ. 01:21 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Chevrolet Aveo 2009 od prv gazda

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
19 септ. 14:45 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Chevrolet Aveo prv gazda

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
04 септ. 15:26 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Куманово

se prodava

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
30 авг. 07:54 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Бутел

KUPUVAM VOZILA SO REALNI CENI ISPLATA VEDNAS

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
10 авг. 06:37 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Chevrolet Aveo 2012 1.2

4 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
19 јул. 07:52 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Бутел

CHEVROLET AVEO 1.2/FULL OPREMA/PLIN AREGISTRIRANA./NOVI GUMI

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
18 јул. 11:41 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Прилеп  ·  Кривогаштани

Chevrolet Aveo

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 19:49 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Chevrolet Aveo 2008

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 13:47 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Чаир

Chevrolet Aveo 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 14:36 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Chevrolet Aveo 2010

3 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
04 дек. 21:40 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Одлична состојба на автомобил

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
27 ноем. 16:12 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
23 ноем. 17:38 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Chevrolet Aveo 2009 plin

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 18:36 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Chevrolet aveo

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 окт. 01:02 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Chevrolet Aveo sedan 1.4 16V BENZIN KLIMA- prv sopstvenik

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
16 окт. 18:56 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се продава Chevrolet Aveo 2008

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
09 окт. 20:06 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Chevrolet Aveo 2008 1.2

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 септ. 18:22 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Сопиште

CHEVROLET AVEO SEDAN 1.2

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
19 авг. 10:52 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Гостивар

Chevrolet ave 1.2 plin atest 2007 god istecena reg

1 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
12 јул. 11:12 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Илинден

Chevrolet Aveo 2008 benzin plin

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
11 јул. 00:17 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Илинден

Chevrolet Aveo

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
28 јун. 13:05 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Aveo 1.2 benzin 84ks 2011god.

3 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
28 јун. 08:43 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Центар

Chevrolet Aveo

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
27 јун. 20:50 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Shevrolet Aveo

1 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 23:07 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Chevrolet Aveo

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
12 јун. 13:14 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

072230039

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
09 мај 14:08 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Центар

Chevrolet Aveo 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 11:02 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Шевролет Авео 2010 модел 1.2 мотор Бензин и ТНГ

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 10:42 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Chevrolet Aveo 1.2 benzin i plin

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
14 мар. 10:47 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Куманово

se prodava sevrolet aveo

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
14 мар. 10:46 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Chevrolet Aveo

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
28 јан. 12:42 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Chevrolet Aveo 2007

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
25 дек. 10:03 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Chevrolet Aveo 2006

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
26 ноем. 21:23 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Куманово

Chevrolet Aveo 1,2 63kw 2011

3 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
13 ноем. 16:32 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Chevrolet Aveo 2008 1.2

2 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
27 окт. 09:28 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Chevrolet Aveo 1.4 benzin 2008

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 окт. 01:07 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Куманово

Se prodava sevrolet

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
10 септ. 05:03 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Купувам врата за Шевролет Авео

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Chevrolet Aveo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации