Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Audi | Ohër

200 , 1
80 , 1
A3 , 18
A4 , 50
A5 , 5
A6 , 43
A7 , 5
A8 , 3
Allroad , 1
Cabriolet , 1
Q5 , 3
Q7 , 7
TT , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Audi | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

18 Pri 15:29 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 145KS LED XENON AVTOMAT UVOZ CH 2009 MT Auto

7 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:39 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 2.0 TDI Ambiente SEDAN

15 400 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:38 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO S-TRONIC

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ohër

Audi Q5 2.0 TDI quattro

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 20:17 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 - Prva boja...Registrirano

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Ohër

AUDI A5 2.0 TDI 190 KS 3X S-LINE MATRIX DIGITAL - 20.MT Auto

36 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 19:28 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2010 MT Auto

6 999 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 16:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ohër

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO NAVI PDC XENON - 10.MT Auto

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS LED NAVO XENON NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 14:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S-LINE NAVI LED CH - MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 14:38 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Ohër

AUDI A5 2.7 TDI 190 KS S-LINE LED NAVI AVTOMATIK- 12.MT Auto

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:04 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2009 MT Auto

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 14:22 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 21:50 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

Audi A6 2.5 tdi Quattro

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 15:31 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4 2.0 TDI Attraction

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 19:19 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 105ks

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 20:26 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 1.6 FSI - Prva boja...Registrirano

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 16:21 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

Audi A6 1.9 96kw 131ks

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 01:05 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

Se prodava Audi a6 karavan vo odlicna sostojba

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 20:53 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Se prodava avtomobil vo odlicna sostojba ,Audi A3

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 17:40 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Ohër

Audi A5

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 21:46 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 1.8 S-Line

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 22:19 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 1.8 S-Line

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Pri 17:03 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4 1.8tfsi

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 10:11 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ohër

Audi Q5 16 000 mozna zamena

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 19:42 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

Se izdava Audi A6

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 22:37 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

SE PRODAVA AUDI A4 122HP

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Dhj 15:48 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4 S Line

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Tet 10:55 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

AUDI A6 AVANT 2.5 TDI

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 03:37 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

Audi A6 S Line 3.0 TDI 2018

50 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 10:57 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

Audi A6

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 12:32 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

Audi A6 S line 2018 godina

49 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 22:04 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 - 2.0 TDI - Prva boja..Reg.cela god

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 09:38 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

Audi A6 all road 3.0 tdi 2011god

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 19:41 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 1.9tdi 2002 HITNO exta cena za kesh

2 350 EUR

15 Korr 14:26 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 tdi prva boja reg zelen karton

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 20:36 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4 2.0tdi 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 09:59 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 20:35 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

Audi A6 3.0 quattro TDI 245Hp

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 11:46 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Ohër

Audi Q7

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 06:30 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4 1.9 dizel 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 17:41 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Ohër

Audi A5 2.0 S-line

35 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Qer 18:05 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 automatic 8 brzini

14 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 16:01 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

Audi A4 2.0 143ks

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 19:23 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 170ks Quattro Full s-line bixenon

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 19:19 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ohër

AUDI A6 2.4 NAVIGACIJA

7 000 EUR Намалена цена

10 Dhj 19:48 Vetura  ·  Audi  ·  Cabriolet  ·  Ohër

Audi Cabriolet moze zamena

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 10:35 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Ohër

Audi A5 2.7 dizel -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 00:08 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Ohër

AUDI Q7

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione