Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Chrysler

300C , 20
300 M , 6
Crossfire , 3
ES , 1
GTS , 1
Neon , 10
PT Cruiser , 39
Sebring , 2
Stratus , 5
Vision , 4
Voyager , 33

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Chrysler | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Maj 12:20 , ,

Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD 121hp 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 14:04 , ,

Chrysler Neon 2.0 LE

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 22:41 ,

Chrysler Grand Voyager 95 itno

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 19:57 ,

Chrysler Vision 1995 benzin i plin

7 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 12:40 , ,

Chrysler 300C

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:54 ,

Chrysler PT Cruiser 2.2 cdri

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 16:30 ,

Chrysler 300C

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 09:27 ,

Chrysler PT Cruiser 2.0 dizna plin full oprema

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 01:51 , ,

Chrysler Pt Cruiser 2.0 TNG reg. 3/2022 full oprema

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:30 ,

CHRAYSLER 300C 3.0CRD 218ks7G LIMITED FULL-08

9 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:18 , ,

Fiksno itno Chrysler PT Cruiser 2003 limit edition

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 19:54 , ,

CHRYSLER PT CRUISER 2003 - ODLICNO SOCUVAN

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 15:36 ,

Chrysler Stratus

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:31 ,

Chrysler Pt Cruiser 2.2CRD

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:30 ,

Chrysler pt cruiser 2.2crd

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 19:48 ,

Chrysler 300C

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 15:11 ,

Chrysler 300C 3.0 CRD Diesel -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 23:05 , ,

Bandazi 16ki

250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 11:57 ,

Chrysler PT Crusier -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Qer 11:36 ,

Prodavam

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 04:00 ,

Se prodava/mozi i zamena

11 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 11:52 ,

Chrysler 300c 3.0crd 218ks Mercedes motor

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 21:14 , ,

Crysler Steatus LX 2.0

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 11:27 ,

CHRYSLER 300C 3.0 CRD

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 15:32 , ,

Chrysler Voyager

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:04 ,

Chrysler Voyager 2.5TD

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 14:50 , ,

Chrysler Neon

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 19:00 ,

Chrysler Neon 2.0

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 19:19 ,

Chrysler PT Cruiser

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 15:03 , ,

CHRYSLER PT CRUISER

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 10:33 , ,

Chrysler Voyager

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 01:58 , ,

Chrysler Neon

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Tet 17:49 ,

Chrysler Neon

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 16:12 , ,

Chrysler Voyager

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 13:57 , ,

Sunbeam 69 godina-old timer

1 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Sht 19:04 ,

Chraysler Voyager 200km/h

130 000 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 07:43 , ,

Chrysler Crossfire cabrio kabrio Moze Zamena

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Gush 21:14 , ,

Chrysler PT Cruiser 2.2 Limited CRD -04

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 11:21 ,

Chrysler PT Cruiser 2.2cdi lizing24rati bez kamata

3 599 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 12:48 , ,

Chrysler Vizion 3.5

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 12:48 , ,

Chrysler Vision 3.5

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 12:48 , ,

Chrysler Vision 3.5

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 12:32 , ,

Chrysler PT Cruiser

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 14:51 ,

Chraysler -02

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 11:25 ,

Chrysler Grand Voyager 2.5 CRD

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 17:49 ,

CHRYSLER VOYAGER 2.5 TDI dizel

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 11:19 ,

Chrysler PT cruiser 2000cc 104kw

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 15:57 Shitorja , ,

Chrysler PT Cruiser 2.4 Turbo so atest plin

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 14:05 ,

Chrysler Pt Cruiser extra

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione