Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 2970
Opel , 115
Audi , 94
BMW , 94
Peugeot , 56
Renault , 49
Ford , 40
Citroën , 39
Seat , 36
Fiat , 31
Alfa Romeo , 20
Škoda , 12
Nissan , 11
Mazda , 8
Hyundai , 7
Toyota , 7
Chevrolet , 6
Kia , 6
Honda , 4
Volvo , 4
Jeep , 3
Lancia , 3
Daewoo , 2
Dodge , 2
Smart , 2
Suzuki , 2
Chrysler , 1
Jaguar , 1
Lada , 1
MG , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Golf 5 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Pri 22:36
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

3 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
13 Pri 14:04
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

GOLF 5 1.9TDI

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Dje 20:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

>>> NOV VOLKSWAGEN GOLF STYLE - 2024 <<<

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

VW Golf 5 1.9tdi 105ks

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
I zënë
Dje 13:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Golf 5 1.4 benzin 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 PLUS 1.6TDI 77KW NA 164.000KM NOV PERFEKT AUTO

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 08:46 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 190 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 21:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Golf 5 1.9 tdi uvoz Svajcarija ����

5 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 19:32 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ohër

FORD KUGA 2.0 TDCI 140 KS EURO-5 UNIKAT NOV UVOZ- 12.MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 17:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks REG+SERV - 2005

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 GTD 2.0TDi 170ks *MOZNOST NA RATI* - 2011

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:46 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ohër

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

7 999 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:44 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Ohër

MERCEDES E 220 CDI W212 AVANTGARDE KOZA NAVI PDC- 12.MT Auto

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Golf 5 1.9 tdi 2008

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
17 Pri 14:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Koçan

golf 5 1.9 karavan. variant

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Golf 5 1.4 benzin 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 20:54 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

Opel Corsa 1.3cdti 5 brzini cosmo 2008 Avto Niki

3 790 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 11:44
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prilep

se prodava Golf 5 United

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golf 5 1.9 TDI 90hp

4 099 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 09:32 Vetura  ·  Shkup  ·  Centar

Otkup na avtomobili

15 Pri 23:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

VW GOLF 5 1.6 FSI 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 10:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW GOLF 5 - 1.9 TDI - KLIMA 2009 GOD

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:27 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BIZNILINE AVTO MIRO

21 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 10:26 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 09:58 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 07:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Kumanovë

Vw Touareg 3,0 tdi i Porsche cayanne 4,5i

7 990 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:56 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 190 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Pri 21:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW POLO 1.4 TDI KLIMA - 2008 GOD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 14:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

GOLF 5 1.9TDI

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 16:15 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Ohër

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO NAVI PDC XENON - 10.MT Auto

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 15:45 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Shkup  ·  Karposh

Tikan automobile

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 11:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 odlicen Perfekt Auto

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
12 Pri 11:27 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6TDI 77KW 2013G UVOZ GERMANIJA PERFEKT AUTO

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
10 Pri 20:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Manastir

VW GOLF 5 1.9 TDI *** EDITION *** MODEL 2009 *** 90 HP

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 11:30 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kërçovë

Audi A3 2000 1.9 TDI

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:27 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kërçovë

LADA NIVA 1.7 I 4X4 SO PLINSKI URED 2007G.

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 22:36
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Volkswagen Golf 5 1.9 TDI

3 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
09 Pri 20:27
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prilep

se prodava Golf 5 United

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

GOLF 5 1.9 TDI 4x4 2008 G (PERFEKTEN)

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 09:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 20:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 KS 2009 HIGHLINE MODEL EURO 5

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Golf 5 1.4 benzin 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 10:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Zamena na Golf 5 1.9 tdi so karavan so moja doplata

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 21:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

Golf 5

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 18:30 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

3 999 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 12:08 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 12:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

RADIO ANDROID (GOLF,POLO,EOS,JETTA,TOURAN,SEAT,PASSAT,CC)c

7 500 MKD Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 06:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Golf 5

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 17:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

VW Golf 5 1.9

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ohër

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS LED NAVO XENON NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

golf 5 GOLF 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione