Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Citroën C3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Citroën C3 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:42
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroen C3 1.5 Blue-HDi Feel NAVI 2019 god

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:32
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroën C3 Aircross 1.5 BlueHDi NAVIGACIJA FULL

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:42
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroen C3 1.5 BLUE HDI 100 NAVI S&S SHINE BUSINESS

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 10:48
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Butel

Citroen c3 1.4hdi besprekoren

5 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2018 ODLICNO

8 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:49 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Ilinden

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

14 300 EUR Намалена цена

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:37 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 Aircross 1.5 BlueHDI

12 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:35 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI Exclusive

4 900 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:39 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 2015 crna boja

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:08 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Çair

Prodavam Citroen C3 1.6 hdi 2017 vo odlicna sostojba

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:42
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroen C3 1.5 Blue-HDi Feel NAVI 2019 god

11 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:42
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroen C3 1.5 BLUE HDI 100 NAVI S&S SHINE BUSINESS

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:32
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

Citroën C3 Aircross 1.5 BlueHDi NAVIGACIJA FULL

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:19 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kumanovë

C3 1.4 ATES PLIN-SEGA REG-SO OPREMA-DOBAR

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:25 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 1.5hdi AutoMilano

10 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:17 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 Picasso 1.6hdi AutoMilano

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 10:12 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 09:18 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 PANORAMA 1.6 HDI 2011 GOD ODLICEN

5 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 17:26
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 1.6 Blue-HDI

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 08:53 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Veles

CITROEN C3 1,6 HDI SHINE PURETECH - A.C.AVTO ALEX VELES

8 980 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 00:32
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam Citroen C3 MK vozilo

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 08:59 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C3 1.6 BLUE-HDI 55KW. UVOZ FRANCIJA 2017G.

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Pri 16:34 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Radovisht

Citroen c3 1.2

8 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Pri 11:45 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C3 1.6 BLUEHDI 75KS 2019g

9 299 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 11:44 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C3 1.6 BLUEHDI 75KS 2019g

9 499 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Pri 09:59 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 1.5 BLUEHDI SHINE NAVI EDITION

11 200 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Pri 18:49 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 BLUEHDI SHINE NAVI EDITION

10 499 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Pri 14:39 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Ohër

CITROEN C3 1.1 60 KS 164000KM NOV UVOZ - 10.MT Auto

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 14:36 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Ohër

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE - 10.MT Auto

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 14:35 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Ohër

CITROEN C3 1.0 70 KS FEJSLIFT 118000KM - 14.MT Auto

5 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Pri 09:25 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Veles

CITROEN C3 1,4 HDI 2014-MODIFICIRAN - AC Avto Alex Veles

5 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 09:14 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Pri 12:24 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C3 Picasso 1.6 HDi Avtoplac Dirala avtomobili

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 20:49 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Centar

#Citroen C3 со Двобојна Каросерија

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 17:10 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Citroen C3 1.4 2005godina

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 14:23 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Citroen C3 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 20:23 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROEN C3,1.6HDI,2010 god.

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 09:49 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shtip

CITROEN C3 1.6 HDI Blue Feel

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Mar 15:36 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Karposh

Citroen C3 vo super sostojba, bez dopolnitelni vlozuvanja

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 18:20 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 2013 god

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Mar 11:06 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Mar 19:53 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 exclusive 1.6 2010 EU5

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 09:32 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kumanovë

Citroen C3 Facelift 1.6Hdi 68kw Swiss Fabrika 2014/13

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 16:28 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Strumicë  ·  Vasilevë

Se prodava Citroen C3 exclusive

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:28 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 1.6 hdi 2012 - 68kw

5 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 10:44 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Mar 17:19 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Centar

Citroen c3

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 16:46 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Ohër

Citroen C3 1.6 HDi Selection

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 16:56 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Resnjë

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 18:45 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prilep

Citroën C3 Picaso 1.6 HDI 80 kW/ 110кс, 2010-год, фул опрема

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 13:36 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kërçovë  ·  Zajaz

Citroen C3 1.4 hdi EXTRA SOSTOJBA

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 16:00 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C3 1.6Hdi 75ks 2018g Navi LED

9 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Shk 13:50 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C3

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Citroën C3 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione