Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën | Крива Паланка

Berlingo , 8
C1 , 1
C2 , 7
C3 , 63
C4 , 39
C5 , 12
C-Crosser , 1
DS , 1
DS3 , 4
DS4 , 17
Jumper , 2
Nemo , 2
SAXO , 4
Xsara , 6
ZX , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 21:17 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

CITROEN C4 CACTUS 1.5BlueHdi 100ks 2019g

10 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
11 апр. 10:38 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Крива Паланка

Citroen C CROSSER 2.2HDi 156ks AVTOMATIK 4X4 REG+SERV - 12

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 14:03 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 1.6HDi 110ks AVTOMATIK REG+SERV - 07

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 13:56 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 1.6 e-HDi 92ks EURO 5 *MOZNOST NA RATI* - 2015

7 450 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 12:22 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

CITROEN C4 CACTUS 1.5BlueHdi 100ks 2021g NAVI LED

11 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 110 000 - 119 999
08 апр. 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6 BLUE-HDI 55KW. UVOZ FRANCIJA 2017G.

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
07 апр. 11:47 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUEHDI 100KS 2019g

10 950 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
07 апр. 11:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6 BLUEHDI 75KS 2019g

9 299 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
07 апр. 11:44 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6 BLUEHDI 75KS 2019g

9 499 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
02 апр. 09:14 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
16 мар. 08:09 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Крива Паланка

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 66KW. EKSKLUZIV MODEL

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 10:44 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
06 мар. 10:42 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

CITROEN C4 1.6 BLUEHDI AVTOMATIK PANORAMA 2016g EURO-6

9 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 19:43 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 So-Chic 2.0hdi 136ks navi led nov Maksauto

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 12:20 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Крива Паланка

Citroen C4 Picasso 1.6e-HDi 110ks EXCLUSIVE AVTOMATIK - 2013

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 14:29 Автомобили  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Крива Паланка

Citroen DS3

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 16:00 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6Hdi 75ks 2018g Navi LED

9 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
12 фев. 18:59 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

CITROEN DS4 1.6HDI 115KS NAVI FULL SOCHIC

8 390 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
30 јан. 23:32 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Крива Паланка

CITROEN BERLINGO 1.6 BLUEHDI 100 KS L-2 N-1+3 MESTA VIP AUTO

10 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 20:53 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 1.4HDi 75ks 4L/100km *MOZNOST NA RATI* - 2012

4 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 10:41 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6BlueHdi 75ks 2019g Euro6 Navi

9 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
16 јан. 10:40 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS  ·  Крива Паланка

DS-7 CROSSBACK 2.0 BLUEHDI 180KS AVTOMATIC FUL-LED VIP AUTO

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 20:08 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 1.4HDi 68ks 4L/100km klima 2012

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 20:08 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 1.6HDi 92ks TENDENCE *MOZNOST NA RATI* - 11

5 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 20:08 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Крива Паланка

Citroen C5 1.6HDi 110ks NAVIGACIJA *MOZNOST NA RATI* - 2011

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 23:23 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

CITROEN C4 CACTUS 1.5BlueHdi 100ks 2020g

11 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
25 јул. 09:31 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Крива Паланка

Citroen C5 1.6 e-HDI 112ks avtomatik exclusive 2012

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 09:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Крива Паланка

Citroen DS3 1.6HDI 110ks So-Chic MOZNOST NA RATI - 2011

6 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул. 08:50 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic 2013g Avtomatik F1

9 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
19 јул. 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

CITROEN DS4 1.6HDI 115KS 2013g NAVI SOCHIC

8 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
12 јул. 13:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Крива Паланка

Citroen DS3 1.6 HDi SoChic 6 brzini moznost na rati 2011

5 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 15:28 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

CITROEN DS4 1.6HDI 115KS 2013g NAVI SOCHIC

8 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
03 јул. 07:26 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Крива Паланка

CITROEN BERLINGO 1.4 BENZIN DOBRA SOSTOJBA PRV GAZDA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 Picasso 1.6bluehdi 120ks panorama kamera Vip Auto

10 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
04 мај 22:49 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 1.6 e-HDi 92ks PANORAMA/NAVIGACIJA - 2012

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 13:05 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 1.6 hdi Exclusive panorama moznost na rati 2012

6 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 19:43 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks Navi 2014g

8 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
06 апр. 19:41 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDI 115ks automatic F1 navigacija

8 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
30 мар. 19:56 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 aircross 1.5 bluehdi 100ks bitone kamera Vip Auto

14 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999
23 фев. 09:26 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 1.5bluehdi 100ks 4.0L/100 navi kamera Vip Auto

10 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
14 фев. 09:08 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C 4 1.6bluehdi120KS facelift navigacija Vip Auto

10 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
30 јан. 21:08 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic NAVI Manuel 6 brzini

8 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан. 21:40 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Крива Паланка

Citroen C5 2.0 HDI 136ks euro4 motor 6 brzini manuel menuvac

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 11:07 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 aircross 1.5 bluehdi 120ks avtomatik Vip Auto

15 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
20 јан. 23:06 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks SoChic Automatic F1 2015g

9 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
11 јан. 00:01 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Крива Паланка

Citroen C4 Picasso 1.6HDi 115ks 2015 exclusive

9 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан. 20:07 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 1.6HDi 92ks euro5 moznost na rati 2011

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
09 јан. 20:06 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 1.6HDi 90ks moznost na rati 2006

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 20:55 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Крива Паланка

Citroen C3 Picasso 66kw 2010

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
27 дек. 20:49 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Крива Паланка

Citroen C1 1.0 benzin klima 2008

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации