Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Ford | Ohër

C-Max , 2
Cougar , 1
Escort , 22
F 150 , 1
Fiesta , 20
Focus , 34
Fusion , 2
Galaxy , 3
Ka , 5
Kuga , 3
Maverick , 1
Mondeo , 24
Mustang , 2
Probe , 1
Puma , 1
Scorpio , 1
S-Max , 3
Tourneo , 2
Transit , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Ford | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Pri 12:33 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ohër

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium 4x4 Automatic

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 19:32 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ohër

FORD KUGA 2.0 TDCI 140 KS EURO-5 UNIKAT NOV UVOZ- 12.MT Auto

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
03 Pri 14:41 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
03 Pri 14:21 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

FORD FIESTA 1.2 80 KS TITANIUM 123000KM - 10.MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
03 Pri 11:15 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS TITANIUM 176000 KM - 10.MT Auto

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
03 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
03 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

FORD FIESTA 1.2 80 KS 155000KM TITANIUM - 10.MT Auto

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
03 Pri 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70ks 167000km titanium 2010 MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
03 Pri 11:03 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90 KS titanium uvoz 10.MT Auto

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
30 Mar 11:56 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Се продава Ford Mondeo 2002г

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 14:18 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006 66KW

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 04:17 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS - Reg..Prva boja..Registriran

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 21:18 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

Ford Fokus - Registriran

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Nën 14:32 Vetura  ·  Ford  ·  Escort  ·  Ohër

Ford Escort vo odlicna sostojba

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 14:12 Vetura  ·  Ford  ·  Maverick  ·  Ohër

Ford Maverick 3.0 v6

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 15:30 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

Продавам Ford Focus TURBO DIESEL, 2002 г.

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 07:59 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

Ford Fiesta 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 02:14 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ohër

Ford Transit Hladnjaca

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 15:41 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

Ford Fiesta 1996 itno

680 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Qer 18:45 Vetura  ·  Ford  ·  F 150  ·  Ohër

Ford F 150 2018

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Mar 11:11 Vetura  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Ohër

Ford Mustang

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Shk 12:50 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Ohër

Ford Ka 1999

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 19:16 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Ford Mondeo 2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 14:28 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Ford Mondeo titanium

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Nën 21:52 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Ford Mondeo MK4 business edition

13 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 02:02 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Ford Mondeo 1.8 TDI 66kw

60 000 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 00:40 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

Ford Fiesta

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 19:01 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Ford mondeo cena po dogovor

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 13:14 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

Se prodava Ford Focus

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 03:29 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

Ford Focus

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 01:09 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

Ford fokus

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 21:05 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

SE PRODAVA FORD FOCUS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:53 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

Ford Focus 1.8 tdci

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 11:29 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ohër

FORD TRANSIT 2.5

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 11:47 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

Ford Fiesta benzin

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 10:40 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

Ford Fiesta 1.4 tdci

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Qer 21:53 Vetura  ·  Ford  ·  Cougar  ·  Ohër

Ford Cougar 1998 coupe so 124.000km

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Qer 22:48 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Ford mondeo 2.0 16v benzin super sostojba

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 13:34 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Ford Mondeo 1.6 82kw

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 22:55 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Ohër

Ford s max 2.0tdci

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:56 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

Ford Focus Caravan 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 09:43 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Ohër

Ford s max 2.0tdci

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:01 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

Ford Focus 1.8 TDCI

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:53 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Ohër

FORD KA 1.2 -10 ALEK..PRODADENA

3 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Jan 21:08 Vetura  ·  Ford  ·  Scorpio  ·  Ohër

Форд

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Tet 19:36 Vetura  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Ohër

Se prodava Ford Fusion 2007g

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:36 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Ford mondeo 2.0 TDCI 96KW

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 15:36 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Mondeo 2.0 16v 136hp - 1995god NEUVEZUVANA

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 21:45 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Ohër

Се продава форд мондео 1996 год.

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 23:02 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ohër

Ford Fiesta 1.4 dizel

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione