Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford | Охрид

C-Max , 2
Cougar , 1
Escort , 22
F 150 , 1
Fiesta , 20
Focus , 34
Fusion , 2
Galaxy , 3
Ka , 5
Kuga , 2
Maverick , 1
Mondeo , 24
Mustang , 2
Probe , 1
Puma , 1
Scorpio , 1
S-Max , 3
Tourneo , 2
Transit , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006 66KW

3 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 19:47 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford mondeo 1.8

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
13 фев. 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 13:23 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 136KS KOZA PANORAMA PDC -11.MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:48 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

FORD FIESTA 1.2 80 KS TITANIUM 123000KM - 10.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
13 фев. 12:38 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS TITANIUM 176000 KM - 10.MT Auto

4 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:32 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

FORD FIESTA 1.2 80 KS 155000KM TITANIUM - 10.MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 12:11 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70ks 167000km titanium 2010 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:10 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90 KS titanium uvoz 10.MT Auto

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
02 фев. 04:17 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS - Reg..Prva boja..Registriran

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
03 јан. 21:18 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Fokus - Registriran

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 14:32 Автомобили  ·  Ford  ·  Escort  ·  Охрид

Ford Escort vo odlicna sostojba

850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
22 ноем. 14:12 Автомобили  ·  Ford  ·  Maverick  ·  Охрид

Ford Maverick 3.0 v6

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
12 ноем. 15:30 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Продавам Ford Focus TURBO DIESEL, 2002 г.

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 07:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 2007

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
07 септ. 02:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Transit  ·  Охрид

Ford Transit Hladnjaca

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 15:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1996 itno

680 ЕУР

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
28 јун. 18:45 Автомобили  ·  Ford  ·  F 150  ·  Охрид

Ford F 150 2018

33 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
03 мар. 11:11 Автомобили  ·  Ford  ·  Mustang  ·  Охрид

Ford Mustang

30 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 35 000 - 39 999
17 фев. 12:50 Автомобили  ·  Ford  ·  Ka  ·  Охрид

Ford Ka 1999

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
09 фев. 19:16 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo 2001

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан. 14:28 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo titanium

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 21:52 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo MK4 business edition

13 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
13 ноем. 02:02 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo 1.8 TDI 66kw

60 000 МКД

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 00:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
01 јул. 19:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford mondeo cena po dogovor

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
12 јун. 13:14 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Se prodava Ford Focus

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 03:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 01:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford fokus

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
04 мај 21:05 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

SE PRODAVA FORD FOCUS

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 16:53 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 1.8 tdci

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
14 мар. 11:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Transit  ·  Охрид

FORD TRANSIT 2.5

8 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 11:47 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta benzin

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
06 окт. 10:40 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.4 tdci

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
28 јун. 21:53 Автомобили  ·  Ford  ·  Cougar  ·  Охрид

Ford Cougar 1998 coupe so 124.000km

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
12 јун. 22:48 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford mondeo 2.0 16v benzin super sostojba

Година: 1993
Километража: 30 000 - 34 999
10 јун. 13:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo 1.6 82kw

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 22:55 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Охрид

Ford s max 2.0tdci

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 14:56 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus Caravan 2002

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 09:43 Автомобили  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Охрид

Ford s max 2.0tdci

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 19:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

Ford Focus 1.8 TDCI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 20:53 Автомобили  ·  Ford  ·  Ka  ·  Охрид

FORD KA 1.2 -10 ALEK..PRODADENA

3 099 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
16 јан. 21:08 Автомобили  ·  Ford  ·  Scorpio  ·  Охрид

Форд

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
31 окт. 19:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Охрид

Se prodava Ford Fusion 2007g

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 16:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford mondeo 2.0 TDCI 96KW

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
01 авг. 15:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Mondeo 2.0 16v 136hp - 1995god NEUVEZUVANA

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
25 јул. 21:45 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Се продава форд мондео 1996 год.

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
09 јул. 23:02 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Охрид

Ford Fiesta 1.4 dizel

2 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
25 јун. 21:59 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo 2.0 tdci ekstra

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации