Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Ford Focus

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ford Focus | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Pri 14:53
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

Ford Focus SW со 30,000km

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Sot 10:37 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FORD FOCUS 1,6TDCI 105KS 2015GOD KLIMA TEMPOMAT PERFEKTNO

8 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.5tdci AutoMilano

10 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:30 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 22:10
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Strumicë

Ford Focus Kombi 1.6 TDCI - Dizel, Reg cela godina

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 10:00 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Focus 2007g 1.6 tdci

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:47 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup

FORD FOCUS 1.6 TDCI ECO 90K.S MOZE ZAMENA I NA RATI

4 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:53 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

Ford Focus SW со 30,000km

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 14:31 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup

FORD FOCUS 1.5 TDCI 95KS 6MT TREND 2019G VO TOYOTA SK

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 09:59 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Focus 1.6TDCi 66kw/90hp 2008g

4 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 16:40 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 08:01 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Veles

FORD FOCUS 1.5tdci-2018g-NAVI-EXECUTIVE

9 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Pri 15:54 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kriva Pallankë

FORD FOCUS FACELIFT 1.6TDCI 70KW 2012G PERFEKT AUTO

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 14:30 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.6 tdci 90 ks 2006 Avto M&S

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 20:59 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Negotinë

FORD FOCUS 1.6 TDCI REDIZAJN 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 14:41 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:15 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS TITANIUM 176000 KM - 10.MT Auto

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 18:37 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.6TDCi 90hp 2008g

4 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 12:26 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Focus 1.6 TDCi Titanium Avto Plac Dirala Avtomobili

4 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 15:20 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Focus 2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 21:17 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Veles

Ford Focus 1.4 Бензин/плин 2008 година

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 19:51 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW-08 god PERFEKTEN

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 16:06 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

Ford Focus Titanium 2.0 145ks (2009) Benzin/Fabricki Plin

5 000 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 12:14 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Veles

Ford focus 1.8 tdi 2001 godina

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:27 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kavadar

Ford Focus 1.4 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 07:43 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Ford Focus 1.4

210 000 MKD

20 Mar 07:34 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

FORD FOCUS 1.4 TNG

210 000 MKD

18 Mar 18:06 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Veles

Ford fokus 1.6 tdci 90 ks

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 19:49 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.5 ECOBLUE TITANIUM . NEW MODEL

12 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 02:51 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Petrovec

Ford focus fokus 66kw 90ks(opel golf vw polo seat pezo corsa

2 200 MKD

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Mar 02:50 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Petrovec

Ford focus fokus 66kw 90ks (opel vw golf seat pezo polo)

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Mar 23:12 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kriva Pallankë

Ford Focus 1.6TDCi TITANIUM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 10:33 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sveti Nikollë

Ford 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 09:18 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

FORD FOCUS 1.5 DIESEL 120 BUSINESS 2021 AUTO RISTESKI

12 990 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Mar 15:19 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Krushevë

Ford Focus

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 09:02 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Ford Focus 1.6tdci 2007god.

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 16:54 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 2.0 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Mar 18:44 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kavadar

Ford Focus Titanium 66kw kamera

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:51 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Forf focus

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 18:25 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sveti Nikollë

Se prodava ford focus

3 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 15:41 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kavadar

СЕ ПРОДАВА FORD FOCUS STYLE 1.6 TDCI

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 14:18 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006 66KW

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:26 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kriva Pallankë

Ford Focus 1.6TDCi 90ks GHIA/SHIBER *MOZNOST NA RATI* - 2011

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 11:30 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kumanovë

Ford Focus 1.6 dizel

1 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 08:38 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kriva Pallankë

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW. TREND LINE MODEL

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 00:32 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ford Focus 2009

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 10:35 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup

Ford Focus 1.6tdci full prefektna Avto Niki

4 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 20:20 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Ford Focus 1.6 dizel 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:21 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOCUS 1.6 TDCI ××× FACELIFT MODEL 2011 ××× 66 KW

4 290 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ford Focus | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione