Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Mazda | Ohër

2 , 4
3 , 8
323 , 1
5 , 1
6 , 6
BT-50 , 1
CX-7 , 1
E series , 1
Mazda3 , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Mazda | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 13:42 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  BT-50  ·  Ohër

MAZDA BT-50 FL 4x4 2.5 143ks

13 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 15:04 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Ohër

MAZDA 6 2.2D 150 KS SKYACTIV AVTOMAT NAVI XENON - 14.MT Auto

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 11:22 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Ohër

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 11:16 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 11:08 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Ohër

Mazda 2 1.3 85ks 112000km nov Germany 2009 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 11:02 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 10:57 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 20:03 Vetura  ·  Mazda  ·  5  ·  Ohër

Mazda 5 CR19 2010 disel 2.0

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 15:25 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

Prodavam mazda 3

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 02:36 Vetura  ·  Mazda  ·  Mazda3  ·  Ohër

Mazda 3 skyactiv

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 22:25 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Ohër

Mazda 2 - 1.3 .. Prva boja .. Registrirano

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 14:05 Vetura  ·  Mazda  ·  2  ·  Ohër

Mazda 2 registracija cela godina prva boja

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Gush 19:57 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Ohër

SE PRODAVA ILI MENUVA

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 01:11 Vetura  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Ohër

Mazda Cx-7 2.2crd exclusive line

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 11:44 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Ohër

Mazda 6 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 16:34 Vetura  ·  Mazda  ·  323  ·  Ohër

Mazda 323 famillia 1.5 benzin plin

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 22:46 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Ohër

Se prodava mazda 6

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 12:06 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

Mazda 3 1.6hdi -06 top sostojba Alek

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 02:18 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Ohër

Aleksandar

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 12:29 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

Mazda 3 1.6hdi. -07 ALE .PRODADENA

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 22:33 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Ohër

Mazda 6 2.0 cd

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 18:57 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

Mazda 3

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Nën 11:40 Vetura  ·  Mazda  ·  E series  ·  Ohër

Mazda E 2200 kombe -94

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione