Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Mazda 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mazda 3 | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

16 Pri 08:41 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Manastir

MAZDA 3 2.2 150KS. MZR-CD 6 BRZINI (EXCLUSIVE)

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 10:55 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MAZDA 3 2.2d 150ks Skyactiv (MOZE ZAMENA)

12 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 20:11 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Manastir

MAZDA 3 ODLICNA 1.4 BENZIN

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 11:16 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 11:02 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 10:57 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

MAZDA 3 1.6D 110 KS LED NAVI FEJSLIFT - 10..MT Auto

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 09:16 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Gjevgjeli

Mazda 3 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 20:10 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Manastir

MAZDA 3 1.6 HDI ** MODEL 2010 ** 110 KS

5 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 21:28 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda 3 2.2d skyactiv Pro avto market

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:45 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

mazda 3 skyactiv 2018 dizel

15 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 16:54 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Kumanovë

Mazda 3 2011 g. 85 KW (115 hp)

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 22:02 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Tetovë

Се продава домаќинско возило Мазда 3

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 12:38 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Tetovë

Се продава домаќинско возило Мазда 3

1 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 14:16 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Gjevgjeli

Mazda 3 2006

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Jan 20:10 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Veles

Mazda 3 SkyactiveG

21 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 14:13 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam mazda 3 bezin i plin

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Dhj 23:07 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mazda 3 2.0dizel 143ks 2008g

4 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 09:09 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Strumicë

Se praodava

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:58 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MAZDA 3 1.6 DIZEL 90 KS (AUTO ZVEKI)

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 11:12 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mazda 3

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 13:58 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda 3 sedan dizel 2,2 ,prva sopsvenicka2014 god

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 18:31 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mazda 3

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 15:25 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Ohër

Prodavam mazda 3

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 13:17 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda 3, 1.4, benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Tet 23:11 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава Мазда 3

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 00:40 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Gostivar

Mazda 3, 110KW, 150HP, registracija do kraj na 2023

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 00:40 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Gostivar

Mazda 3, 2.0, 110Kw, 150HP

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 21:37 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Tetovë  ·  Tearcë

kola

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 21:33 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Kumanovë

Mazda 3 1.6 odlicna sostojba

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 04:13 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Mazda 3 od 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Gush 21:57 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Tetovë

Mazda 3 benzin plin 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 07:19 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

MAZDA 3 1.6 HDI 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 16:46 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodava Mazda 3, 2005g 62kw/84hp.

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 20:44 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Manastir

KUPUVAM Mazda 3 1.6HDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:36 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Tetovë

Se prodava

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:56 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Kavadar

Mazda 3 1.6hdi 109ks

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 22:17 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Ilinden

Mazda 3 1.6 Benzin/Plin

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 08:04 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Strumicë  ·  Novosellë

Mazda 3 1.6hdi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 20:29 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Kriva Pallankë

Mazda 3 1.6HDi 110ks navi moznost na rati 2008

4 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 13:45 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shtip

MAZDA 1.4i

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 08:01 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Veles

Mazda 3

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 10:44 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda 3 1.6 2004 full oprema atest plin

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Dhj 07:14 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Prilep  ·  Dollnen

Mazda 3 2.0 diesel

4 900 EUR

29 Dhj 21:42 Auto sallon Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda 3 1.6d 109ks 2010 Pro avto market

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 08:26 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mazda 3 dizel 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Dhj 14:32 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shtip

Mazda 3

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 15:32 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shtip

Мазда 3 Седан 2008 неувезувана

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Tet 15:34 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mazda 3 2006 hitno

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 10:05 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mazda 3 hitno

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Mazda 3 | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione