Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Audi , 39
Peugeot , 27
Opel , 24
Renault , 23
BMW , 19
Ford , 16
Seat , 14
Citroën , 12
Škoda , 7
Fiat , 4
Toyota , 4
Mazda , 3
Volvo , 3
Hyundai , 2
Nissan , 2
Dodge , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Porsche , 1
Suzuki , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Golf 7 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Shk 15:23
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

GOLF 7 - 1.6 / 2013 Godina - 12.800 Evra

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 11:11
Линк
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Vw Golf 7 1.4 Tsi Rline 90 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 10:28
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golf 7 2.0 tdi Lounge

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW Golf 7 GTD 2.0 TDI (184ps) DSG menjac FULL OPREMA��������

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW GOLF 7 1.6 TDI 81 KW

11 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw 2015god. "AVTOCENTAR"

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Golf 7 - 18god. 1.6tdi - 115ks

13 699 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:33 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vinicë

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014 god registriran MK tabli

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 7 2.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

GOLF 7 1.6 TDI(110Ps) TOP SOSTOJBA ������

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 23:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Veles

VW Golf 7 1,6 TDI 2014

10 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 16:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Golf 7 2.0 DSG

1 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS HIGHLINE 2019G

13 990 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Shk 15:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS COMFORTLINE 2019G DSG !!

15 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Shk 11:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 23:19 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kriva Pallankë

VOLVO XC-60 2.0 D4 190 KS AWD INSCRIPTION AVTOMATIC VIP AUTO

38 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 22:42 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

FORD FIESTA 1.5 D 85 KS EURO-6dT NEW-MODEL 2020G VIP AUTO

10 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 21:14 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Shkup

SEAT ALTEA 1.9 TDI, STYLANCE, 2007, REGISTRIRANA+SERVISIRANA

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 14:25 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 1.9 TDI, 77 KW, SPORTBACK, PERFEKTNO

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 09:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW Golf 7 dizel 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 09:30 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Shkup  ·  Butel

Jeep Wrangler 2.8 Diesel 2016

350 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 09:14 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Butel

Ford Fiesta 1.0 benzin 2015

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Shk 19:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 7 2.0 TDI 150HP 4MOTION "HIGHLINE" BLUEMOTION

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:12 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ohër

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 15:23
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

GOLF 7 - 1.6 / 2013 Godina - 12.800 Evra

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çair

Volkswagen Golf 7 2019 DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS

18 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 12:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çair

Volkswagen Golf 7 2018 DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS

18 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 12:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çair

Volkswagen Golf 7 2019 DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS

18 450 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 12:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çair

VOLKSWAGEN GOLF R 7 Variant 2019 DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS

17 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 11:11 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kumanovë

Vw Golf 7 1.4 Tsi Rline 90 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ohër

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - 13.MT Auto

10 800 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 13:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Ilinden

VW Golf 7 1.6TDI 2016

12 500 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 13:50 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Kriva Pallankë

Seat Arona 1.6 TDI 95ks DSG avtomatik navi 2020 Vip Auto

16 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 13:12 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Veles

VOLKSWAGEN GOLF 7 VII 1.6TDI

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 11:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Veles

Volkswagen Golf 7 1.6TDI

128 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Shk 20:13 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6TDI 120ks BLUEMOTION 172000km NAVI MAKSAUTO

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Shk 10:07 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Kriva Pallankë

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2020 Vip Auto

17 500 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Shk 19:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 2014G ECO TIP ACC AND FRONT ASSIST

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:26 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ohër

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 13:22 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Ohër

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 12:26 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 3008 2.0bluehdi 150ks allure full kamera Vip Auto

20 600 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 12:11 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Ohër

Toyota RAV4 2.2 D 136 KS 140000 KM 4X4 - 07..MT Auto

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 12:06 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Ohër

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 11:34
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 7 2.0

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 12:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam vw golf 7 1.6 tdi 110ks highline 2015g

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Shk 10:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golf 7 2.0 tdi Lounge

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 00:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Manastir

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI EURO 5

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 13:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW Golf 7 1.6 TDI DSG GTD optik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
10 Shk 09:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6TDI 77KW 2013G UVOZ GERMANIJA PERFEKT AUTO

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 23:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ohër

GOLF 6 2.0 TDI 110 HP

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 7 во категорија Vetura | BMW | X1 | X-модели
  • Golf 7 во категорија Vetura | Audi
  • golf 7 во категорија Vetura | Citroën | C3
  • golf 7 во категорија Vetura | MG
  • Golf 7 во категорија Vetura | VW Volkswagen | Jetta
  • golf 7 во категорија Vetura | Suzuki
  • Golf 7 во категорија Vetura | VW Volkswagen
  • Golf 7 во категорија Vetura | Citroën | DS4
  • golf 7 во категорија Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • golf 7 во категорија Vetura | Fiat | 500 Abarth

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione