Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Audi , 29
Peugeot , 23
Opel , 22
BMW , 18
Renault , 16
Ford , 11
Citroën , 10
Seat , 9
Mazda , 4
Toyota , 3
Škoda , 3
Fiat , 3
Nissan , 2
Volvo , 2
Hyundai , 1
Dodge , 1
Porsche , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 7 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: golf 7 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:50
Linku:
,

Golf 7 1.6 bmt neuvezuvan od Porsche Top

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 10:44
Linku:
Shitorja , ,

VW Golf 7.5 1.6TDI 115HP highline registrirana

12 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 11:50
Linku:
,

Golf 7 1.6 bmt neuvezuvan od Porsche Top

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 20:16 , ,

Golf 7 2.0 tdi

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 18:30 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6tdi 115ks blue tdi comfortline 2016

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 18:25 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0TDI 150KS 4X4 4MOTION HIGHLINE 2014

12 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 16:21 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6tdi 105ks BlueMotion mozna zamena 14

11 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 10:52 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI 105ks Xsenon navi uvoz CH 07 MT Auto

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 09:56 , ,

Golf 7 1.6 tdi 2016 reg 4.2023 full servis

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 12:27 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150ks

15 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Qer 10:44 Shitorja , ,

VW Golf 7.5 1.6TDI 115HP highline registrirana

12 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 20:30 ,

Golf 7 2.0 TDI uvez od Germanija so vozenje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 19:54 ,

VW Golf 7

13 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 07:44 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Qer 07:42 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Qer 07:41 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 07:37 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6 meseci garancija

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 07:36 Shitorja , ,

VW Golf 7 Sportsvan 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 07:34 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilank 6meseci garancija

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 07:33 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Qer 07:32 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 04:27 , ,

VW Golf 7 1.6 105 ks Highline

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 15:07 , ,

Golf 7 1.6 tdi

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 16:41 ,

VW Golf 7 1.6tdi bluemotion 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 15:50 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6tdi dsg 7g 105ks Bluemotion led kamera

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 13:09 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks gtd 2009 Avtocentar

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 13:09 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0tdi 81kw 2010 Avtocentar

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Qer 12:51 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 Avtocentar

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 22:18 ,

Seat Leon Model 2014 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 20:52 Shitorja ,

Citroen C3 1.1 60 KS 186000 KM NOV - 07.MT Auto

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 15:23 , ,

Golf 7 Full oprema 2016 2017

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 20:16 Shitorja , ,

Volkswagen Golf 7 2.0TDI highline Autobern

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 20:16 Shitorja , ,

VW Golf 7 2.0tdi 150ks Autobern

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 11:55 ,

VW Golf 7 1.6TDI facelift R-Line limited edition 16

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 08:04 Shitorja ,

Volkswagen Golf 7 1.6TDI

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Qer 14:52 Shitorja ,

Volkswagen Golf 5 1.9 TDI goal

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 17:25 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6tdi 110ks bluemotion mozna zamena 2014

12 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 21:36 Shitorja ,

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 13:28 Shitorja ,

Mazda CX-7 2.2D 175ks 4x4 kamera TV navi full 2010 MT Auto

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 13:10 Shitorja ,

Mitsubishi Outlander 2.0D 140ks 4x4 nov 2008 MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 21:07 Shitorja , ,

Vw golf VII 1.6tdi 2014god!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 16:26 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0tdi highline 2010 euro 5

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 15:57 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6tdi 2013 navi kako nov

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 14:59 ,

Golf 7 Metan-Benzin

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 15:36 Shitorja ,

VW Golf 7 2014 bluemotion kako nov

10 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 21:39 , ,

VW Golf 7 150hp 110kw 2.0TDI 3xR-Line 4 Motion

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:02 , ,

Golf 5 1.9 Tdi

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:37 , ,

Se prodava golf 5 1.9 tdi

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 19:19 Shitorja , ,

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline 2013

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 19:19 Shitorja , ,

VW Golf 7 2.0tdi 150ks 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj golf 7 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione