Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 213
Passat , 129
T5 , 3
Beetle , 16
Buggy , 2
Caddy , 6
CC , 6
e-Golf , 1
Eos , 5
Fox , 4
ID.4 , 1
Jetta , 5
Phaeton , 2
Polo , 45
Scirocco , 3
Sharan , 8
Tiguan , 4
Touareg , 16
Touran , 16
Vento , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Centar

VW CADDY CUP EDITION 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

PASSAT 2.0TDI HIGHLINE DSG 120.000km PRVA REG. 2017 NEUVEZEN

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Shk 10:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup  ·  Centar

VW Passat CC 2.0 TDI 150ps 2015 godina

16 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Shk 12:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam TOUAREG

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 12:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam vw golf 7 1.6 tdi 110ks highline 2015g

17 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Shk 09:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

VW Golf 6 Variant 1.6tdi bluemotion 105hp

7 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
02 Shk 16:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

Passat dsg 4motion 4x4 2.0tdi 190ks full

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 09:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  New Beetle  ·  Shkup  ·  Centar

VW Buba 1975

3 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 16:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

VW PASSAT B8 2.0 TDI BMT DSG

22 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Jan 12:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup  ·  Centar

VW Passat cc 2.0 170kc -2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 09:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup  ·  Centar

VW PASSAT CC 2.0 170ks 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 10:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава пасат

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Dhj 10:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Golf 6 2.0 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Dhj 08:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Centar

2015 Polo 1.4 TDI Bluemotion

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 20:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

GOLF 5 - 1.9 - 6 brzini

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 19:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

HITNO GOLF 6 1.6 TDI 5850 EURO

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 11:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Redok model na Golf GTI

1 700 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 10:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Centar

WV Jetta 2.0TDi 16 ventili

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 03:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA PASSAT

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Nën 09:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Centar

VW Tiguan 2014

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Nën 12:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

VW GOLF 7 1.6 TDI,BLUEMOTION 110KS 6 BRZINI

10 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 14:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 120HP BMT

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 23:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

Passat 1.8 benzin/plin 2000 god.

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 05:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Volkswagen Polo

3 400 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 12:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Centar

VW Volkswagen Beetle Buba

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Sht 15:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

VW GOLF 7 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 11:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

VW Golf 6 1.6 TDI Trendline 77 kW / 105 HP

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
13 Sht 04:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava gof 5 1.9tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 16:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam avtomobil

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Gush 09:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Centar

VW Beetle Buba 2000

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 01:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava VW POLO

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 15:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Golf 7, 1.6 TDI, 81KW, 2016год

12 850 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 18:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Golf / Голф 5 - 1.9 TDI - 2004 год.

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 02:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Shkup  ·  Centar

VW ID.4 Pro Perfomance НОВО!!!

55 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Korr 11:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Shkup  ·  Centar

VW Phaeton 3.0 Quattro Najfull-07 Reg. Pali Vozi. Mozna zam.

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 12:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА БУБА КАБРИОЛЕТ

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 16:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkup  ·  Centar

VW Passat CC 2.0tdi 170ks

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 21:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Centar

VW Jetta 2008 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

PASSAT b8 - 4 MOTION - DSG - 190KS, diplomatsko vozilo

22 490 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 11:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

PRV GAZDA-KUPEN OD PORSCHE-MK PASSAT VW

17 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 13:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

Passat B8 2.0 150 konja DSG

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Mar 09:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Shkup  ·  Centar

VW Touareg 3.0 V6 TDI bluemotion

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 13:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Centar

Germanska Volkswagen Buba 1300

6 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Mar 09:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Centar

VW Polo 1.2 benzin

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Shk 10:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Centar

VW Passat Highline 2.0 TDI

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Shk 16:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Shkup  ·  Centar

Volkswagen Golf GTE

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Jan 00:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Shkup  ·  Centar

Socuvan Touareg 2013 3.0 V6 Tdi

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 11:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Eos  ·  Shkup  ·  Centar

VW Eos 2006

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 14:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Centar

VW Beetle 1.6 DI 105KS 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 12:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Centar

Volkswagen Touran 2.0 TDI

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione