Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Punë dhe biznes | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

27 Shk 00:19
Линк
Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Shkup

DISPATCH


Sot 18:53
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

Sot 15:56 Makina dhe Inventarë  ·  Shesh lojërash  ·  Shkup

Mrezi za igroteki

Sot 15:52 Shitore Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Prevoz transport na roba i selidbi

1 500 MKD

Sot 12:29 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Kompletno namesten kancelariski prostor vo Debar Maalo

450 EUR / muaj

Sot 11:09 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Deloven prostor za ordinacija

370 000 EUR

Sot 10:35 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Secenje armiran beton asfalt

Dje 20:24 Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup

HOTEL IMA POTREBA ZA RECEPCIONER

Dje 18:27 Shërbime  ·  Orë dhe Mësimdhënie  ·  Shkup

Часови по македонски јазик

Dje 15:32
Линк
Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

GTC Premium Dukan

180 000 EUR

Dje 12:46 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Se izdava deloven prostor 70m2 vo Debar Maalo

1 300 EUR / muaj

Dje 11:35 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Se izdava del od kuka на Vodno

700 EUR / muaj

Dje 10:57 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Se izdava deloven prostor vo Taftalidze 1

1 250 EUR / muaj

Dje 10:49 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Se izdava ekskluziven deloven prostor vo Vlae

750 EUR / muaj

Dje 10:22 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

UBAV DELOVEN PROSTOR BUNjAKOVEC

28 Shk 21:52 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup

Inventar za vo butik

28 Shk 20:42 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Busenje so kruni secenje i krsenje beton

28 Shk 19:51 Shërbime  ·  Për dasma  ·  Shkup

Svecena dekoracija za sekakov vid proslavi

1 EUR

28 Shk 17:43 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Shkup

Lavaman sadoper Inox

28 Shk 17:43 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Shkup

Posetitelski kancelariski stol

1 499 MKD Намалена цена

28 Shk 11:18 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup

Se izdava deloven prostor vo Centar, Univerzalna Sala

1 000 EUR / muaj

28 Shk 10:22 Shërbime  ·  Pregatitje të artikujve  ·  Shkup

Izrabotka na trudovi

28 Shk 10:10 Shitore Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup

RABOTNICI ZA OBEZBEDUVANJE (GJORCE PETROV)

25 000 MKD

28 Shk 08:36 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Për shitore/butiqe  ·  Shkup

Digitalni vagi od 40 150 300 500kg

1 300 MKD Намалена цена

28 Shk 08:22 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup

Rusenje zidovi plocki frlanje sur

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione