Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Shtëpi

Shkup , 7784
Kumanovë , 859
Manastir , 724
Gostivar , 711
Tetovë , 573
Ohër , 520
Prilep , 437
Shtip , 394
Veles , 307
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Shk 07:12
Линк
Shtëpi  ·  Kumanovë

Se prodava kuca vo Kumanovo

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
25 Shk 18:41
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Sopisht

Oglas za prodazva/izdavanje Villa Sunny Side Skopje

Numri i dhomave: 3,5
14 Shk 11:38
Линк
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Ексклузивна вила на Водно

600 000 EUR

Numri i dhomave: 6

Dje 23:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Kërçovë

PLACOVI

130 EUR

Numri i dhomave: 10
Online
Dje 21:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО ВИЗБЕГОВО

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 21:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

165 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 6
Dje 21:48 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Куќа во Joakim Krchovski 68 - Скопје

800 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 20:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава куќа 80м2,К.Јабука

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 19:33 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

SE PRODAVA

Numri i dhomave: 5
Dje 15:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Radisani 270m2 nova kuka na 830m2 plac

Numri i dhomave: 5
Dje 15:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kukja od 140m2 na dva kata vo Pripor K.Voda

150 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
Dje 14:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧЕНТО

83 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 14:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Ubava kuka od 200m2 i dvor od 700m2 vo Radishani

240 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 14:05 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Prodavame ubava kukja vo Taftalidze-1

Numri i dhomave: 7
Dje 14:03 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 14:02 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Se prodava kuka vo Taftalidze 2 - Nerezi

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 14:01 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Nova kuka 358m2 vo Vlae

355 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 14:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuka vo rezidencijalen del na Vodno

950 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Dje 13:58 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Ubava kuka vo Crnice

Numri i dhomave: 6
Dje 13:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

GORNO SONJE KUKJA 135m2 SO PLAC 1.100m2

Numri i dhomave: 5
Dje 12:37 Shtëpi  ·  Kumanovë

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP "98000€" NAD KLANICA!!

98 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 12:36 Shtëpi  ·  Kumanovë

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP "98000€" NAD KLANICA!!

98 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 12:27 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kuka vo Crnice pod Vodno (KISELA VODA)

180 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 6
Dje 12:19 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kuka vo Crnice pod Vodno (KISELA VODA)

180 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 6
Dje 11:05 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Saraj

Куќа / shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 09:37 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Kuka so 4 individualni stanana Vodno.

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:06 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Petrovec

SE PRODAVA KUKJA VO KATLANOVO

43 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 08:12 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Samostojna prizemna kukja so golem plac

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 08:07 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuka so 2 stana Zdanec 335m2 plac

220 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 06:45 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nova kuka

350 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 04:07 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava plac od 600m2 so dve kukji od 90+30m2

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 00:01
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Sopisht

Izdavam vikendica vo Gorno Sonje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
25 Shk 19:56 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Zelenikovë

Imot so kukja vo Jane Sandanski, pred Oresani

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Shk 18:41
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Sopisht

Oglas za prodazva/izdavanje Villa Sunny Side Skopje

Numri i dhomave: 3,5
25 Shk 18:05 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PRODAVAM KUKA VO JURUMLERI !!!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
25 Shk 18:04 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PRODAVAM KUKA VO JURUMLERI !!!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
25 Shk 17:36 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

LUX KUKA SO DVA BAZENA VO BARDOVCI

Numri i dhomave: 7
25 Shk 16:36
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kukja vo K.Voda 133m2 so Dvor 441m2 -Vednas Do S-Block SANIK

125 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
25 Shk 13:47 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava kukja vo naselba Madzari

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
25 Shk 13:16 Shtëpi  ·  Radovisht

Se prodava kuka so deloven prostor, garaza i plac

1 EUR

Numri i dhomave: 10
25 Shk 13:13
Линк
Shtëpi  ·  Prilep

KUKJA SO DVORNO MESTO/КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
25 Shk 12:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Prekrasna kuka vo Hrom Gorce Petrov

220 000 EUR

Numri i dhomave: 9
25 Shk 12:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Kuka vo Kisela Jabuka Gorce Petrov

90 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
25 Shk 10:36
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Numri i dhomave: 5
25 Shk 10:26 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava kuka vo naselba Chento

83 000 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Shk 10:01 Shtëpi  ·  Manastir

Се продава стара куќа во Битола

Numri i dhomave: 5
25 Shk 08:46 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава куќа во Волково

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
25 Shk 00:35 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Çair

Shitet shtepia pas rruges se plastikave

Numri i dhomave: 3

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione